Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom h nagyon elrontottam,...

Tudom h nagyon elrontottam, de most akkor megállt az egész vagy ez az egy nap nem akkora hátrány?

Figyelt kérdés

nem volt ma itthon ezt tudtam kihozni

reggeli szelet tk kenyér+2 szelet sonka+1 paradicsom+1 fej kisebb hagyma

tízórai: 1 narancs, 1 mandarin, 1 alma

ebéd: káposztaleves (1 tányér) 2 kocka rizskók (tudom h ezt nem kellett volna de ez volt ma nem volt itthon más

uzsonna? 1 fél sülttök

vacsora: 1 fél tányér cékla

tudom fehérje ma nem volt, de mindennap nem tudunk hust, halat, meg tojást enni

most akkor elrontottam

köszönöm az értelmes válaszokat

166cm 60 kilo 14 éves


2010. nov. 1. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó volt, nem rontottál el semmit :)

Mindig így kéne kajálnod, és hidd el, fogynál így is, csak annyi különbséggel, hogy egészséges is lennél ;)

2010. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez telejesen jó volt így.
2010. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de nekem volt vagy 2 hét kihagyásom, és teljesen leállt a fogyás, de aztán bekeményítettem és tudtam hozni újra a 7kg/hónap-ot, már harmadszor. :P
2010. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

komolyna?? jéé én azt hiittem h nagyon nagyon sok főleg az ebéd

köszönöm a válaszokat

2010. nov. 1. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Csak érdeklődésképpen:


Ügye tudsz róla, hogy 14 évesen még bőven fejlődik a szervezet? És te éppen elvonod tőle a tápanyagot? És ügye tudod, hogy ennek meglehetősen hosszútávú fejlődési rendellenesség lehet az oka? És ügye tudod, hogy pl. az idegsejtek cukor nélkül nem igazán tudnak üzemelni?


Mert ha igen, akkor csak nyugodtan...

2010. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó... Attól még hogy 14éves,fejlődő szervezet, nem kell elhíznia. Nagyon okosan teszi, hogy elkezdett odafigyelni az étkezésre,mert minél később kezdi el,annál nehezebben tud felnőtt korában egészségesen élni. Nem egy almát evett egész nap, hogy ilyen hülyeséget írj, hogy elvonja a tápanyagot magától. A tk kenyérben megvolt a szükséges rost, evett sok zöldséget, gyümölcsöt,evett főtt ételt,volt szénhidrát. Sokan példát vehetnének róla! Miről beszélsz, hogy a cukor segíti az idegsejt üzemelését? Szerinted a gyümölcsben nincs természetes cukor? Vagy szerinted a sok finomított lisztből meg cukorból készült kajákat kéne zabálnia? Ha nem értesz hozzá, akkor ne okoskodj. Kedves kérdező, nagyon ügyes vagy, csak így tovább, remélem a mozgásra is odafigyelsz!
2010. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Beláttam a hibámat. Szerintem is ennél kevesebbet egyél, mert a mai világban csak ehetetlen és disznóvá hizlaló finomított lisztes és édesítőszeres cuccok vannak :)

2010. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A saját kiegészítéseiddel jó a menü. Jó, hogy tudod, hogy a rizskók hízlal (persze nem baj, ha néha megeszed) és hogy kell a fehérje hetente többször.
2010. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha ehhez képest sokkal kevesebbet eszel, az hosszú távon megbosszulja magát. Szerintem kb ez így rendben lévő nap volt diéta szempontjából.
2010. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

igen tudom a fehérjét, ma már 2 kanál barnarizs volt hussal+uborka+paradicsom+hagyma+cékla

vacsora meg joghurt

2010. nov. 2. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!