Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás és a bolero por?

Fogyás és a bolero por?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de néha úgy rámtör egy érzés hogy édeset akarok, hogy hiába eszek gyümölcsöt, főleg most télen az alma dominál inkább hogy iszok 1-1 bolero poros ásványvizet. A zacskón az van írva hogy cukor mentes, és a hátsó táblázatban is elvileg kevés a kalória tartalom meg a zsír. Szerintetek fogyókúra közben ihatok ilyet ?
2010. nov. 4. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy műanyagot lehet e enni...
2010. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem egészséges ez senkinek sem én úgy gondolom, függetlenül a fogyókúrától...


én azt javaslom,h vegyél csipkebogyót (ne filtereset!!!), azt áztasd ki 24h-n keresztül,s meglásd nagyon finom nedűt nyersz belőle!!! :))) ÉDESET!!!


amúgy,én sem szeretem a vizet,helyette mindenféle teát iszok!

2010. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igyál vizet, az is finom. Én csak tejet, vagy vizet iszom.
2010. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

hát nem túl egészséges,csak színezék van benne.

inkább akkor 100%os gyümölcslé vagy csinálj turmixot.

vagy vannak vaníliás teák azok finomak.

2010. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

vanília tea :P akkor lehet megpróbálok majd valamilyen joghurtot vagy műzlit és teákat


ez miért nem juttot amúgy eszembe a tea :/

2010. nov. 4. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:

A fogyást valóban nem akadályozza, nem befolyásolja, de egészségtelen a sok természetellenes anyag miatt.

A Jana ízesített ásványvízben van némi cukor, 2,9% benne a ch, de az nem olyan vészes (szerintem).

2010. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hizlal, nulla kcal szinte, de akkor már 100%os gyümölcslé. Az sem hizlal és egészséges is :)
2010. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a 100%-os gyümölcslé nem hizlal... A gyümölcscukor ugyanúgy benne van, nézzetek meg mondjuk egy 100%-os gyümölcslét mennyi CH, és mennyi kcal van benne...
2010. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De az még mindig jobb, mint a Bolero, legalább természetes. És ha te félsz az almalétől vagy a baracklétől ami 100%os (nem a sió és hozzá hasonló koncentrátumból higított vacakra gondolok), akkor megérdemled a cherry colás porokat.
2010. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:55

Igaz. DE: ch és ch között is van különbség, ahogyan cukor és cukor sem mindegy, MILYEN cukor...

2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!