Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki írni nekem egy diétát...

Valaki írni nekem egy diétát és mellé egy edzéstervet?

Figyelt kérdés

15éves vagyok és eddig 90 napos diétát csináltam .

De abból a szempontból nem volt jó hogy délelőtt nem lehetett csak gyümölcsöt enni és már untam a sok gyümölcsöt és nem is voltam annyira jól lakva és nem igazán tudtam koncentrálni az órán…A másik meg hogy anyukámnak mindig külön kellett főzőcskéznie nekem..


Valami olyat szeretnék amibe lehet enni délelőtt is és nem csak kész ételekre gondolok hanem délelőtt valami szendvicsre…….


Heti 3-szor járok kondiba de eddig nem igazán használtam edzéstervet és most szeretnék edzés tervel edzeni!


2010. nov. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, az orvosod. Tényleg megbízol a gyik válaszolóiban?:)
2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező nem testépítő.
2010. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak 15 éves vagy... nem kellenek ide ilyen szigorú diéták, csak ne ropizz annyit meg nassolj és meglátod minden ok lesz :) persze a sportot ne hagyd ki, az ilyen edzőtermes izék nem rosszak, de talán inkább heti 3x kocogás olyan 30p vagy 1órácska sokkal többet ér :) próbáld ki, meglátod bevállik :D én is igy szoktam és eddig mindig láttam az eredményét :D jah, de mivel most hidegvan, inkább csak sétálgass :) az is segít... 18L
2010. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakember segítsége nélkül elkezdeni edzeni kifejezetten káros és veszélyes!

Amúgy -bármennyire is hihetetlen dolog ez még magyarországon, ezek a szakemberek ebből élnek, ezért tanulnak sok-sok évig, hogy legjobb tudásuk alapján állítsanak össze diétás és edzés- programokat.


Nem tudom ki az közületek aki ingyen dolgozik a szakmájában ?!


Ami tanácsot Te itt kapsz, azt nyugodtan el is felejtheted, mert azt csak szakember adhat. Az viszont garanciát kell hogy jelentsen az eredményességre.


(ezt csak azért írtam le, mert itt sokan azt képzelik, hogy fölraknak egy kérdést és majd valaki leírja nekik a Testnevelési Főiskola komplett tananyagát, meg egy gyorstalpaló dietetikus képzés anyagát....:-)


Teszek föl egy hasonló kérdést más szakmából:


"Valaki leírná nekem, hogy kell megcsinálni cégem kettős könyvelésének részletes főkönyvi kivonatát?"


Lenne hasznos válasz ?


Na, hogy segítsek is valamit:

A gyümölcs -bár nagyon egészséges, nem a legjobb szénhidrátforrás, sőt diétában egyáltalán nem javasolt.

A fruktóz nem tud izom-glikogénné alakulni, ezért a májban raktározódik. A máj megközelítőleg 100 g. fruktózt tud egyidőben eltárolni, (ez kb. egy nagy pohár gyümölcslé) a többit -hely hiányában a zsírdepókban raktározzuk el. Az izmok összehúzódásához mindíg a helyi(az adott izomban található) glikogénraktárakat használjuk energiafedezetként.

[link]


Másik:

Szendvics nélkül tökéletesen boldog, teljes életet lehet élni, sőt kenyér nélkül is.

Reggelire olyan komplex szénhidrátot kell fogyasztani, mint pl. a zabpehely. Iskolába lehet vinni kis dobozkában meleg ételt (baromfi,hal,sovány marha, zöldségek) tízóraira puffasztott rízs (Hamlett), sajt, túró, stb...

Köretnek -ha valóban diétázol, elsősorban magas rosttartalmú zöldségek, esetleg kis barnarízs, hajdina mellé.


A 90 napos idiótaságot meg felejtsd el egy életre, ha csak nem vagy saját magad ellensége

:-)

Üdv!

2010. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisnita ***** válasza:

Próbáld ki a Norbis Update módszert. Nem nehéz betartani mert mindig ehetsz. Az a lényege hogy 1-es és 2-es kajákat egyél 3-ast ne ha fogyni akarsz, azt csak akkor ehetsz ha már lefogytál és tartani akarod a súlyod. Nem kell megvenni az update cuccokat, a táblázatban le van írva melyik étel hányas kódú.

Keress rá a neten vagy kölcsönözd ki a könyvtárból a Norbi titok könyveket.

2010. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!