Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a fogyókúrát...

Hogyan kezdjem el a fogyókúrát 15-20 kiló felesleggel?

Figyelt kérdés

10 kilót sztnék leadni

ilyen 90 napos és társait ne irjatok légyszi mert az nem fog menni

sokkal kevesebbet sem tudok enni mert ha nem eszem rosszul leszek...már próbáltam :(

mozogni kell azt tudom de mit hogyan és hogyan kezdjem mert én mától holnapra nem tudok pl. kilómétereket futni...

valaki segitsen..

köszönöm


2009. jan. 8. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát bírom ezeket a "feltételeket"


"Fogyni akarok, de kevesebbet enni nem."

ne haragudj, de ilyen hozzáállással egy dekát nem fogsz leadni.

15 -20 kiló felesleg azt jelenti, hogy bizony, jóval kevesebbet és segészségesebben kell táplálkozni, mint korábban.

A mozgás önmagában semmit nem ér, max. edzettebb leszel és lemegy 2-3 kiló

2009. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Ja, és persze lehet kevesebbet enni, úgy hogy ne legyél rosszul, csak ésszel kell csinálni, sokszor kicsit, plusz napi 2-3 liter víz elosztva)

Zsír cukor nuku, max. ebédig egy kevés az agyműködéshez, az is inkább gyümölccsel bevive ,ebédtől csak fehérje(sovány fehér hús, natur joghurt)és zöldségek

2009. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

bocsi első válaszoló nem azt irtam h kevesebbet nem hanem hogy sokkal kevesebbet nem és nem azert mert szeretek zabálni hanem azert mert ha nagyon kevesebbet eszek akkor rosszul leszek

Szöveg értésed egy nagy nulla

segitséget kértem nem kritikát

2009. jan. 8. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Segítettem , mert a második is én vagyok, de sebaj..
2009. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Az segítő kritika sokszor többet ér , mint egy rossz jótanács!
2009. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a kérdező reakcióját, mert az első hozzászól segíteni akart.

Azt tudom tanácsolni, hogy mielőtt elkezdesz komolyan diétázni, előtte egy kis szemléletváltáson menj keresztül!

A fogyókúra az agyban kezdődik!!!

Kérd szakember segítségét, aki személyreszabott diétát állít össze neked!

Petranova

2009. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem is kell kevesebbet enned, csak figyelj oda, hogy mit. Nincs edesseg, cukrozott udito stb. En nem vagyok szakember, de a taplalkozas is nagyon sokat szamit, es nem feltetlen a mennyiseget kell csokkenteni.Persze a mozgas elengedhetetlen.
2009. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

aki 16 :11 kor írt

nem a kérdésemre válaszoltál csak a véleményedet fejted ki


én azt hittem segítő készebbek lesznek itt az emberek!!! mozogni kell azt tudom de mit hogyan és hogyan kezdjem mert én mától holnapra nem tudok pl. kilómétereket futni... nahát erre sem válaszolt senki


jól van igazad van bocsi első és második

2009. jan. 8. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

A 16 :11 es vagyok ezt csak hozzáírtam kiegésztésképpen az első és második válaszomhoz, ezzel is biztatva téged!

de még az se gond, hogy lepontoztad.


sok sikert amugy!

2009. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell futnod. Norbinak rengeteg jó "ducitornája" van, ami egy könnyed mozgásformát nyújt. Ezt csinálod 1 hónapig, aztán kereshetsz nehezebb edzésprogramot, mondjuk Rubint Réka valamelyik DVD-je. Azt sem kell azonnal végig csinálnod, hanem fokozatosan.

Petranova

2009. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!