Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz a következménye?

Mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hétben kezdtem a "gyógyulást", azaz kezdtem visszatérni a koplalásból, napi 500-600 kcal-át ettem, ma viszont elszaladt velem a ló, és megettem vagy 1700 kcal-át. Mi lehet a következmény, hogy tehetem jóvá?
2010. nov. 6. 21:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Nincs következménye, egy nap alatt nem tudsz visszahízni. Mellesleg ennyi kalória kell naponta a szervezetnek. 500-600 az kevés.
2010. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy még azis kevés, de azelőtt még annál is kevesebbet vittem be naponta és a "bűnözéseim" alkalmázal csúszott le ennyi.

de köszönöm a választ

2010. nov. 6. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rosszul, akkor semmi. Lehet, hogy holnapra hányingered lesz, émelyegni fogsz, de ennyitől pl. nem fog megrepedni a gyomrod, nem lesz belső vérzésed sem, szóval semmi komoly. A vécén talán egy kicsit erőlködnöd kell majd, vagy épp ellenkezőleg :D Fájhat a gyomrod, a beleid, felpuffadhatsz, de kihevered.
2010. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!