Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok fogyni de teljesen...

Leakarok fogyni de teljesen eltűnt minden reményem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

végre rászántam magam a diétára. az első 3 nap tökéletesen ment de a mai napon elkeseredtem én soha nem tudok lefogyni 40 kg-ot.legszívesebben feladnám.mit tegyek? sportolni csak egy kis idő múlva tudok majd csak mert még most nem lehet:(


18L


2010. jan. 6. 19:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Na én is megunom 3 nap után! de nekem olyan 10-en kiló feleslegem van! Én is pont erre keresem a megoldást és arra jutottam,hogy rendesen eszek,de nem ilyen dizsnó éltemóddal,mint eddig és mozgok,szerintem neked az úszás jönne be..
2010. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
aki igazán le akar fogyni az nem adja fel, főleg nem 3 nap után. a diétát ne egy szörnyű dolognak fogd fel. majdnem mindent ehetsz csak tudni kell mikor mit és mennyit.egyébként szerintem sétálni , könnyen tornázni már most is tudsz ha akarsz. vigyél valami rendszert az életedbe, legyen meg a legalább 3 főétkezés (nem hatalmas adagok) és igyál sokat. szépen lassan beindul a fogyás és amint látod az eredményt még jobban lesz kedved és kitartásod csinálni. ne add fel! ha nagyon el vagy keseredve keress fel egy dietetikust, vagy csatlakozz valami diétás fórumhoz a neten. sokat segít ha nem egyedül csinálod.
2010. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
Gyengék vagytok, és csak siránkoztok... B@szki 3 nap??? Akkor maradj cucu és kész. Ha fegyvert fognának a fejedhez, hogy amint abbahagyod akkor kinyiffansz, vajon meddig bírnád??? Sok akaratgyenge...
2010. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Ja hát és arról nem beszélve, hogy gőzötök nincs a helyes táplálkozásról, mert még arra is lusták vagytok, hogy vegyétek a fáradtságot, és kiműveljétek magatokat a témában. Ehelyett elhisztek minden divadfogyókúra fos.t... Koplaltok, káposztadiéta, kávédiéta, 90 napos lóf@sz... minden, csak táplálkozni nem tanultok meg... Végülis így is le lehet élni egy életet...
2010. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
neked meg kedves utolsó ez a legkönnyebb..legyél te is kövér és akkor fogyjál már le jó? azt hiszed ez olyan könnyű? hát megnyugtatlak nem.és képzeld én nem a sok zabálástól vagyok kövér szóval nem kell mindenki leszólni.ez a baj ha valaki kövér azt csak szidni lehet hogy fogyjon már le közben meg nem úgy megy az.egyáltalán nem könnyű!! akik normális választ adtak köszi nekik.betegség miatt nem tornázhatok sajnos
2010. jan. 6. 20:09
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne diétázz.Egyél naponta ötször keveset.Nincs finomlisztes dolog,tészta,cukor szénsavas,bolti rostos.Gyümölcsöt sokat zöldséget is.Kerüld a banánt,vagy csak reggel egy fél,nagyon hízlal,viszont rngeteg vitamint tartalmaz.Sétálj sokat ha nem tudsz tornázni(én is azt teszem).A legfontosabb ne éhezz,és ne add fel!!!Kitartást,sok sikert!
2010. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
Hát ebbe most beletenyereltél, mert 116 kiló voltam, és fogytam 30-at... Egyszer lefogytam, és azóta tartom. Kockás a hasam, percre pontosan eszem, számolom a kalóriákat és életmódot váltottam. Megtanultam táplálkozni, és vettem rá a fáradságot. Szókimondó vagyok, bocs ha ezt sértőnek vetted, de a siránkozással tényleg nem mész semmire... Mégegyszer mondom, tanuld meg mit, hogyan kell, és tartsál ki... ne siránkozz.
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
akkor bocsánat.de akkor jól tudhatod milyen nehéz is ez
2010. jan. 6. 20:30
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld meg a Pilates tornát. Én nagyon imádom. Egyáltalán nem ugra-bugra és megerőltető, mint a R.R. Én a 30perc alatt teljesen feltöltődöm. Nagyon szépen feszesít és nem terheli meg az izmaimat sem.

Amugy én ufgy fogytam le több mint 30kg-t hogy reggel lenyomtam 100 felülést a haspadon+100 erősítést felsőhasra. Néha (2-3) naponta futottam. Nem száműztem a kenyeret, tésztát, most is eszem, csak felét annak az adagnak amit régen. Egy idő után összeszűköl a kitágult gyomrod és kevesebb ételt fogsz kívánni. Van olyan, hogy napokig csak almát és joghurtot eszem hozzá (bolti) gyümilét és 2-3kg-t fogyok. Persze, egészségtelen de hetente 1-2* belefér. És a legfontosabb! Legyen olyan nap a héten, amikor azt eszel amit szeretnél. Ne vond meg magadtól a dolgokat, mert egyszercsak szakad a cérna és felfalsz valamit.

Kitartást!!!

Jah és az én példám: 92kg voltam a 176 cm-hez. Most 58-59kg vagyok.

2010. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
gratulálok:) ez a torna milyen? le lehet tölteni netről?
2010. jan. 6. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!