Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak a lapos has és a vékonyab...

Csak a lapos has és a vékonyabb lányok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok és nagyon szeretnék egy fiút például a deszkásokat mindig csodálom meg minden de nem tudom hogyha egyszer lenne valakm akkor szeretné e hogy nem teljesen lapos a hasam.Van pár kiló felesleg rajtam de úgy hogy nem túlsúyos vagyok csak "közepes méretű" általában S-es vagy M-es ruhákat veszek :D nem tudom,szerintetek úgy is bejönnék egy fiúnak ha nem lennék nagyon vékony??
2010. nov. 8. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú szereti, ha van mit fogni egy nőn. Ne legyen kövér, de azért deszka se.
2010. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a húsosabb lányokat. De ne legyen kövér. KB. idáig jó: [link]
2010. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, 16/F
2010. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a vékony lányokat szeretem, vagyis inkább a sportosakat.
2010. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Én is a vékonyat. Szül 1-2 gyereket, és akkor majd úgyis el fog hízni. Csakha már alapból dundi volt, akkor a végeredmény szégyenletes lesz, főként társaságban lesz szalonképtelen a pár.
2010. nov. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és az nem zavar, h aki S ruhaméretet hord az alapból nem lehet duci, mert szinte a legkisebb méret bár ott van még az XS na mindegy!
2010. nov. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Drágám, én 2 gyereket szültem és s/xs a méretem.Rengeteget sportolok és jobban nézek ki mint egy korodbeli csitri.)

Nem kell általánosítani!!!

2010. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Talän el kellene olvasni a kerdezö megjegyzesenek elö szavät megegyszer: tizeneves!!!

Minek beszeltek neki itt a szüles utäni ällapotokrol? Egyältalän nem ez volt a kerdes.

2010. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek,hanem az egyik hozzászólónak írtam,aki fikázta a szült nőket!!
2010. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Persze, szeretjük, ha van mit fogni egy nőn... de nem mindegy hogy hol van a fognivaló. Meg az se mindegy, milyen a tapintása.


Kellesze a fiúknak kövéren? naszóval, ha jól nézel ki, akkor sok fiúnak tetszel, és sokan megkörnyékeznek, és te kiválaszthatod közülük a legszimpatikusdabbat. kis szerencsével azzal tudsz összejönni, aki neked is tetszik.


Ha meg dagadt vagy, akkor nem környékeznek meg a srácok, nem tudsz a jó pasikkal összejönni (mer őket elhalásszák a szebb csajok), így neked csak azok a pasik maradnak, akik a jó nőknek nem kellenek.


szóval, amennyire jó nő vagy, kb annyira jó pasit tudsz fogni magadnak. Ha dagi vagy, a legmenőbb srácok szírnak majd a fejedre, de a dagi srácokkal összejöhetsz te is.

2010. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!