Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érdemes folytatni?

Miért érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok, kb. 10 éves koromtól súlyproblémákkal küzdök. Soha nem sikerült leadnom tartósan több kilót, idén nyár végén és ősz elején viszont sikerült megszabadulnom 6-6,5 kilótól, így 74 kiló körül mozgok. Hál' Istennek olyan módszert választottam, amire egyetlen szakértő sem mondhat semmi rosszat: egyszerűen kevesebbet zabáltam. Most azonban elfogyott a lendület és akkor is eszek amikor tulajdonképpen nem is vagyok éhes, tehát visszaálltam a korábbi életmódomra. Nem híztam vissza semmit és tudom, hogy jó fokozatosan fogyni és egy ideig egy szinten stagnálni, de attól félek, hogy nem fogom tudni folytatni.

Legyetek szívesek mondani valami nyomós érvet a folytatásra! ;)


2010. nov. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazi érvet, csak te tudsz magadnak mondani. Az, hogy mit mond egy ismeretlen, BMI indexre, vagy orvosi dolgokra hivatkozva, mellékes.
2010. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, így voltam, mint Te, lement 6 kg, aztán 1.5 hónapig nem igazán fogyóztam, de nekem se jött vissza semmi. Szombaton kezdtem újra, azóta lecsúszott 1 kg. Ez elég motiváció Neked is?:))))

Gondolj bele, hogy jövő tavaszra, nyárra, olyan kis tuti csaj leszel, hogy bármit felvehetsz, ami tetszik...

2010. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj most fülig szaladt a szám! :D Köszi a választ!
2010. nov. 11. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az egesz a fejedben dol el!!!!!Ne gorcsolj!!minel jobban akarunk fogyni,annal nehezebb es vegul az egesz gondolatunk akorul forog,mit ettunk,hany kcal stb..amint nem akarsz olyan gorcsosen borzasztoan fogyni,egesz mashogy fogod magad a tukorben is latni.allj ra egy kiegyensulyozott etrendre es sportolj sokat.
2010. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! énis világéletemben kövér voltam, ezt úgy képzeld el, hogy 14 évesen 86 kg!! nemrég megütöttem a 92 kg-t!!! hát mondanom sem kell, majdnem sirtam, ennyi még sosem voltam!! na most elkezdtem fogyizni, mondhatni életmodot váltottam, és már lement 7 kg, nagyon lassan, de megy! képzeld el magad olyan csinin, mint még nem voltál! az erőt fog adni :) ujrakezdeni a nehéz mindig, de ki kell tartanod :)
2010. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és Nektek is egy kalappal! :)
2010. nov. 15. 17:36
 7/8 anonim válasza:

Szia!

az én esetem dettó mint a tiéd-- egész életemben súlyproblémák..

Szóval, a tanácsom a motivációval kapcsolatban, és csodálom hogy eddig senki nem mondta még, bár ugye mi magyarok köztudottan prűdek vagyunk.... Na szóval bár nem tudom hány éves vagy, de azért is érdemes lefogyni és tartani mert a szex sokkal jobb ha kicsit vékonyabb vagy!!!

Nem viccelek: önbizalmat ad az ágyban ha tudod hogy vonzó vagy stb stb ezáltal neked is jobban fog tetszeni a téma----több szex ---- több boldogság! És hát ugye ki ne akarna boldog lenni? :))))))

Remélem nem tart ezekután totál perverznek, de ezt magamon tapasztaltam:))

33/L

2010. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na erre még nem is gondoltam! ;)

szépen bővül a motivációs lista... :)

2010. nov. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!