Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm,12 éves lány vagyok 68...

168cm,12 éves lány vagyok 68 kilóval. Le szeretnék fogyni. Az a kérdés, hogy elkezzek e fogyózni vagy inkább ne? És ha elkezdek akkor mennyire?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58kg szerintem jó lesz vagyis -10kg
2010. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem bántásból írom,de ne itt várj "csodákra".

Pl: nem hiszem el,hogy a gyermekorvos nem szólt már neked,hogy kicsit fogyni kellene,ha nem szólt keresd meg és kérj tőle tanácsot.

Minden jót!

2010. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 12 évesen ne fogyókúrázz.

Inkább zárd ki az étrendedből az édességeket, csipszeket, gyorskajákat, meg a cukrozott italokat. Járj úszni, vagy az iskoládban biztosan van lehetőség valami csapatsportra.

2010. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
38%
Az első két válaszoló egy barom már bocsánat, egy 12 éves ne fogyókúrázzon! Ha nagyon fogyni szeretnél akkor sportolj valamit és táplálkozz egészségesen
2010. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát kösz mért lennék én barom? 58kg az egyáltalán nem kevés mivel az én nővérem 176 cm és 60kg és egyáltalán nem sovány , sőt jó alakú,
2010. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

17:49 vagyok

Kedves bunkózó,szerintem én nem írtam neked ilyeneket,amúgy se azt írtam a kedves kérdezőnek,hogy fogyózzon,hanem azt,hogy kérjen a gyermekorvostól tanácsot,hogy mit csináljon.

Úgyhogy ne bunkózzál légyszíves,mert énse tettem veled,semmi jogod hozzá,hogy így beszélj.

2010. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
SZerintem csak egyél kevesebbet és amig ez nem használ addig hordj olyan ruhákat, amik "előnyösek" neked, hogy a többiek ne tiporják porba az önbizalmadat!
2010. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én 169 cm vagyok 65 kg 13 éves és a háziorvos mindig dícsér milyen jó alakom van szerintem nálad kb 4-5 kiló kéne lemenyen és i fogyózok 5 kilót akkarok leadni hajrá!!!
2010. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most még ne kezdj el fogyózni, mert pont ilyenkor fejlődik a tested, annyit változol még! Hidd el, lehet, hogy 1-2 év múlva már hízni szeretnél. Egyik ismerősöm a te korodban annyi volt, mint kb te és mostanra alig 47 kiló 170 cm-hez. Én nem javasolnám a fogyókúrát, ha annyira kezdeni akarsz magaddal valamit, inkább csak mozogj.(nem a futásra meg ilyesmire gondolok)
2010. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, még fejlődik a szervezeted, semmiképpen ne koplalj, mert nagyon káros lenne az egészségedre nézve.

Ismertem egy lányt, aki 12 évesen kezdett fogyókúrázni, drasztikusan koplalt és végül megállt a testmagassága 158 cm-nél és nem fejlődött ki a méhe...szóval ne éheztesd Magad.

Maximum annyit tehetsz, hogy csokiból, hamburgerből, kólából és egyéb nasikból kevesebbet eszel, viszont ezeket lecseréled zöldségre, gyümölcsre, vízre és ha teheted, mozogj hetente 2-3 alkalommal. Egyébként biztos, hogy a magasságod is változik még, nem is kicsit, akkor amúgy is karcsúbbnak fogsz tűnni, ha megnősz.

24/L

2010. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!