Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt ki mennyit...

1 hónap alatt ki mennyit fogyott, és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 22:47
 1/4 Bocipók ***** válasza:
100%

2 hete Updatezek és 4 kg ment le úgy, hogy még nem is kezdtem el mozogni. 81 kg-ról indultam, most 77 vagyok.

Reggel gyümisalit eszem natúr joghurttal, zabkorpával vagy Update kenyérből csinálok pirítóst főtt tojással és paradicsommal, ebédre rendelek Update-es kaját, vacsira meg vagy főzeléket, vagy párolt zöldséget husival, néha az ebéd maradékát (nagyon laktatók+a gyomrom is szűkült már).

Szóval nekem nagyon bevált és a termékek is nagyon finomak. Drágábbak ugyan, de laktatóak a liszt miatt, 3 db sajtospoginál többet nem tudok megenni, így annyiba kerül, mint 6 db fornettis pogi. Anyagilag ugyanott vagyok, de fogyok :-)

2010. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kb 60-62-ről (160cm vagyok) ment le 55-56-ra 1 hónap alatt 2009 nyarán. Nagyon egyszerű, nem volt pénzem ételre (pontosabban a kaján spóroltam). Napi 2 toastkenyeret ettem. Most jut eszembe, hogy az elején hűtőm sem volt, szóval ilyen luxus dolgok, mint felvágott, sajt, szóba sem jöhettek.

Utána karácsony környékén voltam kb 57, most 55kg környékén mozgok, tök mindegy mit eszem, mennyit mozgok. Nem tudom miért nem híztam vissza. De ezt a "diétát" ettől függetlenül nem ajánlom, szar volt :D

25L

2010. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+3 kg; zabáltam, mint állat!
2010. nov. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétszer eszem egy nap, délben és 6 körül... Sok folyadék, ami különféle teákból áll..(napi 3 liter) Ez vált be.. Rendszeres mozgás megvan már rég óta, de 3 hete ezt is átvariáltam..sokkal intenzívebb edzések heti 3×.. Így elindultak a kilók lefeléééé :)
2010. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!