Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a sok só...

Lehetséges, hogy a sok só miatt nem fogyok?

Figyelt kérdés

már két hete meg sem mozdult a mérleg, pedig 1200 kcalt eszem, és még BŐVEN van miből fogyni (165cm/86kg)


nagyon szépen ment lefelé az első hónapban, de most megállt.


minden nap megeszem egy zacsis levest (220 kcal) ebédre, mert munkahelyemen vagyok, és itt nem tudok rendesen főzőcskézni. ez tűnt jó megoldásnak.


tudom, hogy a só megköti a vizet, de ennyire?


2010. nov. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt könnyen lehet a só a ludas, mert a zacskós levesekben rengeteg van, tehát sok vizet megköthet. Másrészt a fogyásban egy hónap után már várható egy stagnáló időszak. Fel ne add emiatt, újra be fog indulni, ha nem adod fel!
2010. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem adom fel, tényleg szorgalmasan csinálom, nagyon sok fehérjét eszem, és kevés szénhidrátot, és vizet is iszom, és norbi durcira tornázom, igaz még csak heti 2x-3x, de a régi életemhez képest ez is nagyon jó:)


remélem meglesz a gyümölcse, akkor elhagyom a zacsis levest, és megpróbálom valami mással helyettesíteni.


köszi a válaszodat :)

2010. nov. 18. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemre én reggel elkészített salátát viszek gabonával,szójaszósszal(egyebekkel)nyakonöntve.
2010. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A só visszatartja a vizet, csak fogyni általában zsírból akarunk. Azt meg nem tartja vissza, persze attól függetlenül a túl sok só nem túl egészséges.
2010. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát én úgy értem, hogy nagyon sok vizet megiszom, és a fele sem jön ki. pedig előtte óránként jártam a wcre.


eddig énis salátát hordtam, de hiányoltam a meleg ételt. ez amolyan pótlásnak jó volt.

2010. nov. 18. 12:21
 6/8 A kérdező kommentje:
és lehetséges, hogy fogyok, csak rajtammaradt a viz?
2010. nov. 18. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:

A só nem akadályozz abban,hogy fogyjál.

Én nagyon sósan eszem.Sokszor annyira besózóm az ételeket,hogy másoknak már sós,de nekem pont úgy jó.

Egészségtelen az tény...De engem nem gátol a fogyókúrában. Egyébként az első hónapban én nálam is lejött 1-2 kiló,utána majdnem másfél hónapig nem történt semmi...de utána szép lassan újra haladt lefelé a kilók.

Jelen pillanatban nem mérem magam,mert még bőven benne vagyok a fogyókúrában..

2010. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van a munkahelyeden mkro? mert akkor turnád azt csinálni h itthon megfőzől és elviszed dobozba azt csak beteszed a mikróba

itt nem csak salátára gondolok, husok, kevés, rizs, nem tudom h szotál e kisérletezni újfajta ételekkel, de én sütőtökös tészta csőben sült karfiol (ilyesmik) és azért ezeknek is melegítés kell azért gondoltam h ha megtudod oldani a mikózást akkor az jó lenne

vagy vigyél gyümölcsöket, tojást, kefírt, joghurtot, szednvicset, müzlit(nem a cukrozotatt) mert ezeket melegítés nélkül is megtudnád enni

ne add fel, sikerülni fog!!

2010. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!