Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem kevesellitek...

Lányok, ti nem kevesellitek Réka ételeit az új alakreformban?

Figyelt kérdés
mert szerintem ez egy macskának sem elég.. kérdeztem facebookon Rékát, de erre azt válaszolta ez egy normál adag.. lehet neki igen de én farkaséhes vagyok nembaj ah egy kicsit többet fogyasztok az ételekből szerintetek?
2010. nov. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hol lehet megtalálni az étrendet? vagy esetleg leírnád mit ajánl egy napra, kíváncsi vagyok.
2010. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
meg kéne, hogy hány dekásak az adagok
2010. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Keress más fogyókúrát.
2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Reggeli: 1db update túrós papucs (akkora mint egy szelet csoki)

2dl sovány tej

ebéd:

sütőtökös upd. tészta 25dkg tésztából ami 4 főre!!

uzsonna 2 kivi

vacsora:

2 szelet upd kenyér 3g norbi házi májas

így nem tűnik olyan kevésnek.. deha megcsinálod

2010. nov. 18. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő leírja valamelyik résznél, hogy direkt úgy van kitalálta, hogy váltakoznak a mennyiségek. Az első héten a legszigorúbb, utána kicsit lazább, aztán megint szigorúbb és a negyedik héten a leglazább. Lehet nem pont így van a sorrend, de a lényeg, hogy ezt tudatosan csinálta.


Amúgy szerintem nyugodtan egyél többet, elméletileg az update arról szól, hogy 1-es kódú ételekből "bármennyit" lehet enni.

Én úgy csinálom az update-et, hogy csak 1-es (ezekből elég sokat) és 2-es kódú ételt fogyasztok, de nem nagyon szoktam Norbi termékeit venni. Néha péksütit, ha már nagyon ki vagyok éhezve ilyesmire. Meg pár receptet kinéztem az újságból. Ígyis folyamatosan fogyok.


Nemrossz ez az Alakreform magazin, de azért eléggé arra megy, hogy az ő termékeiket vegyük meg. Napi 5 kajálásból 4-nél Norbi termékre van szükség...

2010. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

nahát ettől jóhogy fogy az ember mert ez semmi :D hát ebben alig van fehérje és a vacsora is szénhidrát... ez tényleg csak arra megy hogy vegye meg az ember a termékeiket.

én ennél sokkal többet eszek és szép vékony vagyok már...

2010. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon sz@r étrend

tényleg még a vacsi is szénhidrát, reggelinek minek túrós batyu? nem jobban járunk inkább teljes értékű gabonával, mondjuk rozs-zaphely, tk kenyér

ebéd-tészta okés de sztem hus, hal bőven elkéne hozzá

vacsora is kenyér, hussal, kefírrel túróval zöldségtálall joban járnánk

nagyon kevés és nagyon rossz értend

gyümölcs ninc is kiváncsi vok aki egész nap dolgozik az vajon meddig bírná ezt és anyagilag is kenyér-600ft 300g röhej az egész mert rajta van norbi fényképe

2010. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak egy apró észrevétel: ott a 2 db kivi
2010. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na így már jobban meg lehet ítélni, 2. vagyok.


*Reggeli: 1db update túrós papucs (akkora mint egy szelet csoki)

2dl sovány tej


Hát ez valóban nagyon kevés. Én inkább lemondanék az édes péksütiről és ennék normális tk. kenyeret sonkával meg egy csomó zöldséget, azok nagyon fontosak. Ez kb. ugyanannyi kalória, csak ezzel jól is laksz, meg energiát is ad. Én olvastam Norbi könyvét, hangsúlyozta benne, hogy fontos reggel a tartalmas kaja, a zöldség, meg hogy ne éhezz. Úgyhogy kissé ellentmondásos.


*ebéd:

sütőtökös upd. tészta 25dkg tésztából ami 4 főre!!


Ez valóban nagyon kevés, 1 NORMÁL adag tészta 10-12 dkg egy főre. Íz övé meg 8. Tehát normálnak nem lehet nevezni, fogyókúrásnak igen. És nem látom a fehérjét, pedig Norbi hangsúlyozza mindig, hogy az milyen fontos.


*uzsonna 2 kivi

*vacsora:

2 szelet upd kenyér 3g norbi házi májas


Ez tök jó, csak miért nem ír mellé zölségeket???

Ez így önmagában egy tök egészségtelen menü.


*így nem tűnik olyan kevésnek.. deha megcsinálod


Szerintem ha normálisan reggeliznél, akkor az ebéd meg a vacsi már elég lenne. A reggelit meg edd meg tízóraira, ötszöri étkezést ajánl minden hozzáértő.

2010. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!