Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 napos "szünet" mennyit árthat?

1 napos "szünet" mennyit árthat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, 1 napig megszakítanám a diétát, és azt ennék ami jólesik és nem törődnék a kalóriákkal. Mennyit ártanék vele?
2010. nov. 19. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy nem diétázhatsz egész életedben.Meg hát embernek találták ki a jó falatokat.Általában én is oda figyelek arra , hogy mit eszem.De néha azért valljuk be jól tud esni egy kicsit több kaja, vagy egy kis édesség.Az sokkal rosszabb ha bűntudatod van miatta.1 naptól nem lesz bajod.Sok sikert a továbbiakhoz!
2010. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és a bíztatást :)
2010. nov. 19. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem baj sot még utàna jobban is fogsz fogyni.
2010. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olvass utána a leptin szintnek.
2010. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól tennéd! Egy napot nyugottan kihagyhatsz! :)
2010. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan kihagyhatsz. De én megbántam mert utána meg valamiért feladtam. :/ Most akarom újra kezdeni. Mi előtt vissza szedek 10kg-t :/
2010. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

énis akkor hagytam abba, rájöttem, hogy zabálni jobban szeretek mint diétázni :DD na de, azóta újrakezdtem.


*lesütöm a fejem*

2010. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ez olyan dolog, hogy nem diétázhatsz egész életedben"

Hát pedig de. Pont az lenne ennek az értelme, hogy az ember rááll egy normális életmódra.

2010. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időnként iktatsz be egy napos szünetet. Ha hetente vagy gyakrabban, akkor az nem fogyókúra. Ha havonta 1-2-szer, semmi bajod nem lesz, max. kicsit lassabban fogysz.


Próbálj egészségesen és kiegyensúlyozottan kajálni, akkor nem kell sem nélkülöznöd, sem szünetet tartanod.

2010. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát a puhány vagy akkor csak hagyd ki !


De ha most kihagyod akkor 1 hónap múlva miért ne, utána már 2 hetente , végül már nem is diétázol .


Ha elhatározod magad hogy diétázol akkor csináld végig ne keress kibúvókat, akik itt válaszolnak nem biztos hogy mind diétáztak már rendesen, azokra meg miért halgatsz...



Külömben az a 1 nap nem annyira vészes abból a szempontból hogy nem szedsz vissza 20 kilót , csak amit fent említettem ezzel csak az akaraterőd gyengeségét bizonyítod.

2010. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!