Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyyan fogyhatok le 10 kg-t...

Hogyyan fogyhatok le 10 kg-t a nyári szünet alatt?

Figyelt kérdés
elterveztem hogy mindennap, este fogok járni futni, de nem tudom mennyire fogom tudni betartani... Valmi étrend ajánlatok, tapasztalatok? :)
2011. júl. 1. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

Van egy jó ajánlatom szigorú diéta önfegyelem sport csináljuk együtt??

2011. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy terveztem h lefogyok a nyári szünet alatt . Elkezdtem a callanetics alakformáló tornát és 3 nap után már látszott hogy vékonyabb lettem. Ne egyél sokat csak annyit amennyi jól esik és este 6 után már ne gyél semmi zsírosat és napközben is mozogj. Csak esti futással nem érsz el semmit , én is úgy kezdtem de amióta tornázok és mozgok azóta a közérzetem is jobb lett.
2011. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább reggel fuss, amíg még nincs olyan meleg. Felfrissülsz és jobban indul a napod. Nekem legalábbis jobb kora reggel. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kerüld a zsíros, cukros ételeket, a fehér lisztet, este 6 után már ne egyél. Néha azért bűnözhetsz, délelőtt néha-néha belefér egy rudi vagy egy szelet süti, de azért ne legyen mindennapos. Ja, és fontos a sok folyadék (ásványvíz, gyógytea). Menni fog, ha nem is 10 kiló 2 hónap alatt, de sikerülni fog, hidd el. Kitartás! Nekem mínusz 6-8 kiló a célom, hát, nem könnyű, mert nagyon édesszájú vagyok, de szerencsére itt a nyár és most sok-sok gyümölcsös könnyű desszertet lehet készíteni.
2011. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második! A callanetics olyasmi, mint a pilates?
2011. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6-8kg-tól szeretnék a nyáron megszabadulni. Mondjuk én június 15.-én kezdtem, biztos ami biztos:)

Az én tervem a következő:

- Naponta 4x vagy 5x eszem kevesebbet. A főétkezések közé beiktatott mellékétkezés, a tízórai és uzsonna és általában zöldség, gyümölcs, esetleg cerbona.

- Naponta fél liter zöld teát és 1,5-2 liter vizet iszok (a zöld teát nagyon egészséges, segíti az anyagcsereműködést, kávé és energia ital helyett is tökéletes).

- Szénhidrátot próbálom csökkenteni, bár nem mindig sikerül, és inkább reggelire, esetleg tízóraira eszem.

- Fehérje közül inkább a fehér húst és halat kellene előnyben részesíteni, bár én a halért nem vagyok oda, meg a tojás is jó lehet. Fehérjét vacsorára nagyon jó enni, mert nem hízlal, ezért estére tökéletes.

- Ebédre mindig azt eszem, ami itthon van, de ha nehezebb, zsírosabb étel, abból kevesebbet.

- A cukros üdítőket kizártam az étrendemből, gyakorlatilag június 15.-e óta csak vizet és zöldteát iszok, illetve néha kristálygombát (betegség miatt).

- A nassolást is próbálom visszafogni, de nehéz, mert imádom az édességeket. Bár a bolti nasiknak könnyedén ellenállok már, csak anyum sütijeivel vannak még gondjaim. De hát ő meg úgy is süt, szóval hiába mondom, hogy ne. Így viszont próbálom tartóztatni magam.

- Hetente 3x vagy 4x megyek reggel kocogni, most még csak fél órát kb., mert alig van állóképességem. Most még csak max 2km-t tudok kocogni, ezt fokozatosan szeretném felemelni 5km-re. Ezenkívül hetente 4x vagy 5x tornázok itthon 45-50 percet. Van benne fenék-, has-, comb- és karizom erősítő gyakorlat is.


Eddig 2kg-t sikerült fogynom, én már ennek is örülök. Amióta reggel kocogok boldogabb és frissebb vagyok napközben, bár délutánra eléggé elfáradok, mivel reggel korán kelek.

16/L

2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Évközben mindig 5kor keltem, most szeretnék tovább aludni, azért is gondoltam h este mennék fut. Köszönöm a hasznos tanácsokat :)
2011. júl. 1. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:

19:52-es vagyok.

Én is hasonlóan voltam ezzel. Évközben 6 kor keltem, jó lenne aludni nyáron, de tudom, hogy az én nyaram olyan, hogy bármelyik pillanatban rám írhatnak facebook-on, vagy felhívhatnak, hogy menjünk ide-oda, akár estefelé is. Reggel 7-8 körül nem szoktak hívni még sehova, ezért ilyenkor ideális kocogni nekem. Este úgy se mennék el, inkább haverokkal lennék.

Fél 7-7 között szoktam kelni és 7-kor megyek kocogni.


Szóval szerintem ha 7 körül kelnél, az már nem olyan korán van.

2011. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, olyasmi mint a pilates.
2011. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!