Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kakaó mániás...

Mit tegyek, kakaó mániás vagyok? :s

Figyelt kérdés

sziasztok.szóval IMÁDOM a kakót-tejet (minden féle tejterméket) amik viszont elég hizlalok...:s

mit tegyek? nagyon nagy probléma ha naponta iszok tejet illetve kakaót?

néha kakaó port magában eszem mert nem tudom abba hagyni....(és ellenállni neki)

de nagyon hizékony vagyok...szóval valami tipp hogy megutáljam a kakaót :D(?)


ma:

1 merökanál párolt zöldség mix

1 sült csirkeszárny

1 alma

1 bögre kakaó


sok volt? hány kcal? :s


2010. nov. 20. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__13..


vegyél példát róla bmeg :D anorex liba leszel ha így koplalsz sokáig.. értelme nincs! mellesleg én ovis koromtól középiskolás koromig minden reggelt 3 deci kakaóval indítottam, és semmi bajom nem származott belőle, mert sportoltam rendesen! és amellett rendesen ettem. de ha tönkre akarod tenni magad, hajrá!

2010. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora egy barom vagy, honnan a rákból vetted, hogy a tej meg a kakaó hizlal?
2010. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél csoki ízű proteint és vízzel idd.Ugyanolyan ízű,mint a kakaó és ha alacsony ch tartalmút veszel,akkor nem hizlal.

A ma bekezdés alatti felsorolás gondolom a reggeli.

Ne legyél már gyogyós:)!

2010. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap iszol tejet azzal csak jót teszel magadnak! Én úgy innék tejet, de egyszerűen nem bírja a gyomrom a nyers tejet:(
2010. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megutálnod a kakaót:) én is nagyon szeretem és én sem tudok lemondani róla..Csak kicsit átalakítom:) 2dl sovány tej, 1 tk kakaópor(nem istant!!!) és 3db édesítőszer.

Hideg téli napokon ha rádtör az éhség tökéletes:)

kb 80 kalória az egész.

2010. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tejtermékek nem hízlalnak, ha nem a legzsírosabbakat fogyasztod, mivel minimális a ch tartalmuk, a kakaóban is csak a hozzáadott cukor hízlal, de ha reggel megiszol egy pohárral, attól nem fogsz elhízni.

Az utolsó meg amit írt, kipróbálom:-D

2010. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sok tejet nem szabad inni. Ezt dokik is mondták. Ugye a tej nem arra van kitalálva hogy mi igyuk. Ugye mi általában tehén tejet fogyasztunk nagy előszeretettel, ilyen a kultúránk... Nos az nem nekünk van hanem a bocinak. Ezért nem is azokat a tápanyagokat tartalmazza amik nekünk kellenek. Alapjában véve a tej tartalmaz sok jó dolgot, ami kell a fejlődéshez, de ha sokat iszunk akkor olyan enzimek és más anyagok halmozódnak fel bennünk amik amúgy a bocinak kellenek nem az embernek. Ilyenkor a test védekezik: fosunk mint állat. De ha szoktatjuk magunkat a tejhez (ami magyaro.-n hagyomány) akkor nem fogunk fosni, és terheljük az emésztőrendszerünk feleslegesen. Érdekes módon nagyobb számban fordul elő laktózérzékenység olyan területen ahol az emberek előszeretettel fogyasztanak tejtermékeket.
2010. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!