Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csoki, edesseg manias vagyok!...

Csoki, edesseg manias vagyok! Mar szinte betegesen! (muszaly kerdojelet raknom)?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az edesseget mar kis korom ota.

Ha kivonnal az eletembol az edesseget, olyan lennek mint egy bot, mivel fotetelbol en nem eszem sokat, sot keneyeret nem eszem a csirke mellen meg a halon kivul semmit nem birok megenni, ezenkivul a kolatol undorodom vagy gyumolcsleveket meg vizet birok inni. Finnyas vagyok magyarul. S megis van rajtam kb 12 kg felesleg, mert csoki, edesseg manias vagyok!

Mar probaltam rola leszokni, egyszer sikerult is kb 7 honapig nem ettem csokit semmi edessegety le is adtam 8kg-t. Aztan vendegsegben voltuk es ott az egyik no megsertodott ram mert nem ettem a sutijebol, azt hitte finnyas vagyok ra, s muszaly volt ennem belole, nem akartam kellemetlenseget, aztan meg mar ujra visszaszoktam.!!!!


Van itt kozuletek vmi ilyesmi tipusu dinka?

Mondtam anyamnak ne vegyen itthonra edesseget, de mivel a tesom meg szereti ezert vesz, akkor meg mar megint nem birom visszafogni magam!

Mit talaljak ki hogy vegleg lemondjak errol a rossz szokasomrol????


2011. júl. 5. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen nem kell megvonnod magadtól az édességet. A mértékletesség a lényeg: hetente egyszer engedélyezel magadnak valamilyen édességet, csokit, sütit, bármi ilyesmi. De csak heti egyszer és ez nem jelentheti azt, hogy olyankor egész álló nap csokit tömsz magadba!
2011. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csupán önuralom kérdése. én is azt mondom hogy nem kell lemondj az édességről. ha rendszeresen sportolsz akkor hetente 1-2 alkalommal belefér egy kis csoki, süti (súlytartásnál) a lényeg hogy ne napi szinten legyen és ha eszel akkor is mértékkel. nem kell egy egész tábla csokit befalni, elég egy-két kocka, sütiből is bőven elég egy szelet. én is imádom az édességeket, főleg a muffinokat és a tortákat. de tudom hogy egy normál muffinban min. 400 kalória van amit több mint egy óra aerobikkal tudok ledolgozni. szóval meggondolandó :)
2011. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!