Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek szobabiciklije?...

Van valakinek szobabiciklije? És milyen, hasznos?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy mennyi idő alatt fogyott le vele? Hol vette,mennyiért:?
2010. nov. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van, de nem sokat ér, egy óráig tekerem akkor sem indul el.
2010. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
:DDD Napi egy óra intenziv tekerés+ diéta és garatáltan lefogysz. Arról nem is bezsélve,hogyha nem kell fogynod akkor is egészségessé,fitté tesz a mozgás. Közben lehet tv-zni,zenéthallgatni,és csak egyszer kell megvenni.
2010. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem több ilyen eszközöm van..(olcsón vettem őket)

-szoba bicikli..Nem sokat ér,mert az ember hamar megunja,és végül rá se megy..(el is tettem,nem használom)

-evezőpad.Ez sokkal többet ért,mert szinte mindent megmozgat amikor evezek.

- futópad..Ez nagyon jó..(egy kicsit zavar hogy zajjal jár)

-elliptikus kerékpár..Ez a legjobb.20 perc és úgy megizzadt,átmozgat,és van is szép eredménye..

2010. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja és télen is lehet használni:) Hasznos szerintem,nagyon jó
2010. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

A szobabicaj nem sokat ér. Én is vettem olcsón (10ezerért), kb. 3 hónapig használtam, utána meguntam, ez mondjuk nem mindenkire jellemző, de nem tud úgy átmozgatni, mint mondjuk egy spinning bicaj.

Az elliptikus tréner tényleg jó, de csak akkor, ha egy minőségit veszel. Én egyszer vettem 15 ezerért, vissza is vittem a boltba, mert kínszenvedés volt az egész edzés, pedig a konditeremben ez a kedvenc gépem.

Szerintem felesleges olcsóbb gépeket venni, csak pénzkidobás. Inkább tornázz DVD-re. Én nagyon sokat formálódtam, amióta Rubint Réka 2009-es DVD-jére edzek.

Az étkezésre pedig úgyis oda kell figyelned. Anélkül nem megy a fogyás.

2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem megy sehova :D Amúgy én imádom, most már nem tudok vele fejlődni így gondolkodom a cseréjén (már max fokozaton tekerek vele 45km/h-s sebességgel) de nekem alapgyakorlat a súlyzózás mellett. Persze ha nem elég intenzíven csinálod nem lesz elég hatásos.
2010. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ja és minden mozgás használ, a kajád dönti el, hogy, hogyan. Ha többet eszel mint amennyit felhasználsz izmosodni fogsz, ha kevesebbet akkor fogyni. Valószínű azért nem fogytatok mert mellé pocsék volt a kajátok.
2010. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen van,régebben egy ősöreg Csepel volt,most már egy mágnestárcsás spinning van.

Ez a mennyi idő alatt sok mindentől függ,Diétázol-e hozzá,mennyiről indulsz.

Az első szálkásításomkor kb 15%os testzsírról indultam,heti 4 konditerem és heti 5napon 1 óra szobabicaj.2-2.5 hónap alatt lement a testzsírom 8-9%ra.

Vételnél érdemes megnézi az ár összehasonlítóban a bicajt,mert 50-60ezer forint különbségek is vannak.

2010. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
17:09 :-DDD
2010. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!