Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyhatok ha 1600...

Akkor is fogyhatok ha 1600 kalórát eszek meg egy nap, de eddig minimum 2000-t ettem?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy napi 600 kcal-val csökkentett étkezés esetén lehet heti 0.5kg-t fogyni, ha a testmozgást nem is növeljük. Ugyanakkor a diéta 1200 kcal/nap a nők számára. Szóval ha eddig min. 2000-t ettem, és most csökkentem 600-al akkor elvileg fogyás lesz a dologból, és nem kell 1200-re csökkentenem. Egyébként egész nap ülök és alig mozgok.
2010. nov. 23. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem fogyhatsz, bár ha mész valahova, menj gyalog, úgy mozogszis valamicskét,még hatásosabb lesz.:)
2010. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az egész nap ülök-öt úgy értettem, hogy ülőő foglalkozást végzek. rendszeresen pedig nem járok sportolni, de az lesz a köv. változtatás az életemben.
2010. nov. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!