Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok! Ajaljatok nekem...

Provokativ88 kérdése:

Csajok! Ajaljatok nekem vlmien jo fogyokurat? -15 kg szeretnek ledobni. Akar vlmien tabletat, teat, fogyaszto port. Mar mindenbe benne lennek.

Figyelt kérdés
Kerlek olyan dietatol kimeljetek ami olyan drasztikus.... :) meg hogy mozogni kell sokat...mert jartam tornazni de sajnos antibebim tehet rola nagyon...probaltam mar annyi felet... turbo d.(amit nemirhatok ki) ...szart se ert...mert ahogy lefogytam 5kg visza jott 7kg.
2010. nov. 24. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztó szerek felejtősek. Csak arra jó, hogy tönkre tedd a szervezeted. Mozgás nélkül nehezen fog menni.

Figyelj oda, hogy egészséges kajákat egyél. Napi 5x keveset.

És legalább 2 naponta mozogj valamit. Lassan fog menni, de tartós lesz.

2010. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Én 8 évi sikertelen kínlódás után dobtam le 4 hó alatt 15 kg-t, egyszerű módon: délelőtt 12.00-ig ettem csak szénhidrátot, 12.00. után már semmi szénhidrát, cukor, tészta, rizs stb. Csak hús, levesek tészta nélkül,savanyúbb gyümölcsök, turmixok este 6 után semmi.

Cukrot és cukrozott dolgokat mellőzni kell. Ebből életstílus is lehet így a súlyod stabil marad és néha bűnözhetsz is.

2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, több mozgás. csodatabletták és porok nincsenek.
2010. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
irtam h tornaztam ,letszi olvassatok el rendesen.
2010. nov. 24. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem az antibébi tehet róla, hanem te.

A jól megválasztott tablettan nem hízlal, csak annyit kéne tenni, hogy visszacsattogsz az orvoshoz mindaddig, amíg meg nem kapod a megfelelőt. Amit csinálsz, az lustaság, és nagyon rossz kifogás. Persze, hogy 15 kilóval nehéz, a 3. után gyógyszert kellett volna váltani.

Amíg ezt szeded, ne is próbálkozz, reménytelen.


Amúgy meg: kevés szénhidrát, sok sport. Ha eddig sportoltál, akkor még több sport. Lehet csodára várni, csak nem érdemes. Ha lennének csodaszerek és csodamódszerek, nem lennének kövér nők.

2010. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kerlek ne ossz eszet ha nem tudod fejlemenyeket meg amik tortentek semmi jogod nincs hozza!! Normális válaszokat szeretnek es ilyentől inkább kimeljetek meg enegem... sportoltam lusta se vagyok es nem en valasztottam a gyógyszert ugyh ne irj debilseget ha nem tudsz mindent. köszönöm. Te hibad szoveggel ne is gyertek inkabb...
2010. nov. 24. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom Neked írni, hogy ha a sport nem jön be, akkor a minél kevesebb szénhidrát, és az is csak délelőtt, próbálhatod a mályvateát (hashajtó), de vki egyáltalán nem bírja, vki meg esküszik rá, a zöldtea segít felgyorsítani az anyagcserét, de semmilyen tea, por, kapszula nem elég önmagában. Sok sikert!
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod :)
2010. nov. 24. 18:14
 9/10 anonim válasza:
próbáld kiiktatni a szénhidrátot,amennyire tudod(cukor,lisztes - ehhez tartozik kenyér,pékáruk,tészta , rizs,stb),ha az eddigi szénhidrátok felét eszed,már nyert ügyed van.Ezeket pótold zöldséggel-sárgarépa,paradicsom,karalábé,uborka,ezekkel még jól is laksz,zsíros húsokról szedd le a zsírt,én most fogytam kb fél év alatt vagy 30 kilót és nem éheztem soha.Étrendváltással tartósan megoldható a súlyprobléma.Éhezni nem szabad,mert a szervezet takarékra áll és ha több kalóriát kap,akkor megint raktároz.
2010. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen idiota valaszok!Az antibebi is tehet rola,nekem van egy baratnom,aki csak ugy meghizott az tole,pedig regen sokat tornazott es vekony volt!A hormonvaltozastol is lehet hizni.En majdnem mindennap tornazok es megis elkezdtem hizni,pedig ugyanugy taplalkozom es terhes sem vagyok.Nem mindenki egyforma!Keress fel egy dietetikust,aki megmondja,mit egyel es milyen gyakorletokat vegezz.
2010. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!