Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki attól, hogy...

Fogyott valaki attól, hogy csak délelőtt evett szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Most ezt csinálom, vagyis próbálkozom, de nem tudom, hogy van- e értelme. Persze ez nem azt jelenti, h akkor délelőtt bezabálok, csak akkor eszem pufirizst valamivel pl. reggelire, vagy egy kis kekszet teával, ebédre rizst párolt hallal vagy csirkemellel, délután ill. este már csak fehérjét, kefírt vagy grillcsirke mellét köret nélkül. Ja és persze sport is van, az eddig is volt.

Így le lehet adni pár kilót?

(Utána sem akarom délutánonként, esténként csokival tömni magam, szóval ilyen táplálkozási szokások változtatására gondoltam inkább hosszú távon.)


2010. nov. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
igen, én mikor a fehérje diétát csináltam csak reggelire ettem szénhidrátot és hihetetlenül gyorsan fogytam.
2010. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen, de akkor délután fehérjét se ettem.
2010. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második: és délután már semmit?
2010. nov. 24. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Én általában a szénhidrátot citromsavval eszem de a magnézium és a cink is kell hozzá! Bár aki inkább fehérjét fogyaszt az ahhoz aminósavat szoktam felkarikázni majd rágcsálok hozzá egy kis vasat is de a kálciumos telítettlen zsírsavsült laktózmártással is nagyon finom! UUUU
2010. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utso::DD
2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál nagyon jó. Én is ezt csinálom, fogyok is.
2010. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nálam is lesz eredmény, habár ma elvéreztem (délután ettem korpovit kekszet :S). :-(
2010. nov. 27. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg abonettet. Na puff. De legalább nem fehérkenyérből nyomtál be 2 szeletet lekvárral.

Figyelj oda, nem lesz baj, csak ne hirtelen akarj mindent!

2010. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást és próbálok türelmes lenni :-)

Neked is ezt kívánom! :-)

2010. nov. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!