Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő étrendnek felel meg?

Ez megfelelő étrendnek felel meg?

Figyelt kérdés

Reggeli (7 körül): egy 100 g-os croassion + 2,5 dl tej

Tízórai: 1 alma + 1 körte + 1 szendvics (zsírszegénytúrókrémmel megkenve, 25 g tiroli felvágott, pritamin paprika, 50 g zsemle)-->amúgy nem egyszerre ettem meg

Ebéd (f4kor): 1 tányér marhagulyás leves majd fél órával később 1 db bécsi virsli 60 g főtt krumplival, 20 g mustárral és céklával

Uzsi: 1 kiwi, 2 alma, 1 körte --> szintén nem egyszerre

Majd 40 percet tekertem a szobabiciklin

Vacsi (f7-7 között): 2 db bécsi virsli, 50 g főtt krumpli, 1 db paradicsom

És lehet, hogy lefekvés előtt megiszom még 2,5 dl tejet, de nem biztos.

Az a helyzet, hogy anorexia-féleségem volt, és kb. 1 hónapja eszek normálisan.

Szerintetek ez már jó?

Általában reggelire felvágottas zsemlét eszem, vagy műzlit, tejberizst, csak most volt itthon croassion.


2010. nov. 24. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és a vacsihoz szintén volt még 20 g mustár
2010. nov. 24. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
akárki akármit mond, szerintem ez elég jó étrend! anorexia után nekem is hasonló volt, és szépen "gyarapodtam" ezzel az étrenddel, és nem lettem husi, hanem egészséges kinézetem lett csupán, majd mikor beállt a súlyom, még ennél több kajával is tartottam! szóval csak folytasd, :)
2010. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki eszik főt ételt! Nem lesz rossz ez. Már gyógyulgatsz.
2010. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ált. összeszámolgatom, hogy kb mennyit ettem egy nap, mióta újra eszem, indultam ugye (mikor csak napi 1x ettem) olyan 600 kcalról, majd bejött a leves hússal, az már olyan 800 kcal, majd leves plusz második, vacsira kefír, aztán egy esti úszós nap óta eszem normális vacsit (hal/csirkecomb,mell/sajtos-baconos-pulykamell-->bűár ez inkább ebédre megy.)

szval most kb. 1800-2000 kcal között mozgok.

Szegény fizikatanárom, most kiborulna =D mondta, hogy nem érti, mia francnak számolgatják a fogyós nők a kalóriákat, mert: BAROMSÁÁÁG!! Valszeg azt mondja, nem azt kell nézni, hogy mennyi kcal, hanem az ízét élvezni, meert finom xD =D

2010. nov. 25. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!