Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme egy napos léböjtne...

Van értelme egy napos léböjtnek amikor már 3 hete diétázom?

Figyelt kérdés
Persze biztos lemenne vele (valami) de van-e értelme? A diétm lényege, hogy kevesebbet és egészségesebbet eszek mint eddig, 3 hét alatt le is ment 2,5 kg, ami szerintem tök sok. A kérdés igazán az lenne, hogy bevállaljak-e holnapra egy lés napot, vagy ártok magamnak vele? Az a helyzet, hogy minden este így is egész éhesen fekszem le, és sokkal kevesebbet eszek mint eddig. Elsősorban tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ha lehetséges!
2010. nov. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nincs mért, annyira éhes leszel tőle, hogy másnap biztos többet fogsz enni, akkor mi értelme? Folytasd nyugodtan csak ezt az életmódot, én is igy fogytam le, és igy is tartom.
2010. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem nem szabad azt csinálni,amit te.

hosszabb távon tönkre teszed magad. lehet h lefogytál 2 és fél kilót, de hogy a dupláját fogod felszedni azis biztos. éhesen lefeküdni?

léböjt? ez is hülyeség. aki kitalálta az se volt normális.

szervezetnek szüksége van mindenféle tápanyagra.

2010. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelj!egyél sok fehér húst! kevesebb zöldséggel! a fehér hústól nem fogsz hizni és persze minden fogyás alapja a mozgás!kardiózz napi másfél óra minimum. de diéta közbe úgy h alig eszel léböjtölni nem szabad!de am is?mért hiszi mindeki azt ha nem eszik fogyni fog?:Dnapi 4x étkezés minnél több fehérje és hidd el sokkal nagyobb lesz a váéltozás és még éhes sem leszel. én 3hét alatt 6 kg fogytam!75-69re
2010. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindekinek köszönöm! adtam egy kis zöld kezecskét is
2010. nov. 25. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki mástól fogy. Engem pl. hízlalnak a húsok, pedig soha meg nem ettem mást csak szárnyas húst (főleg csirke és pulykamellet, a combot sem nagyon szeretem) és halat. Mondjuk a haltól nem híztam. Azért a hússal csínján kell bánni, mert ha túlzásba viszed, akkor egyrészt megnő a trigliceridszinted (ami elég veszélyes is lehet), másrészt ha probléma van a veséddel, akkor azt csak tovább súlyosbítja a sok állati eredetű fehérje.
2010. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!