Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hetente egyszer hashajtót...

Ha hetente egyszer hashajtót veszek be, hogy kiürüljön a gyomromból minden, azzal ártok?

Figyelt kérdés
Fogyózok és ha hetente egyszer hashajót szedek be azzal ártok magamnak?
2009. jan. 14. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Határozottan igen. Az még egy dolog, hogy nem tesz jót az emésztő rendszernek, de ez már mentális problémai is. Ugyanis ha erre vetemedsz, tök mindegy, hogy 1et, vagy 10et veszel be, megteszed. Kb mint a drogosoknál, nem számít mit szed, drogos. Nálad is, nem számít mennyi, ez már pszichológiai gond, innen irtó könnyű átmenni anorexiába, vagy bulámiába, szó szerint a határán vagy...
2009. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igyál inkább salaktalanító teákat,csinálj végig egy méregtelenítő kúrát, vagy tarts heti egyszer gyümölcsnapot.
2009. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hashajtó nem a gyomrot üríti ki, hanem a beleket. Én inkább hetente egyszer víznapot tartanék a helyedben és egyéb napokon meg sokféle maggal dúsítanám az ételeimet.
2009. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!