Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combomat szeretném vékonyíta...

A combomat szeretném vékonyítani, ezt a gyakorlatot szoktam hetente többször megcsinálni egy ideje. Hatásos lehet? Vagy ez csak erősít?

Figyelt kérdés

Http://www.youtube.com/watch? V=UIjy-yKIPtg

Megijedtem,mivel most olvastam h guggolásokat ne csináljon,aki vékonyítani szeretne.De itt a Réka az elején azt mondja h "Ki ne szeretne vékony,formás combokat?" Szóval nem tudom,ezzel vékonyítok e,vagy csak erősítek,azt pedig nem szeretnék.


2010. nov. 25. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyakorlat nem vékonyít egy testrészt, lokális fogyás nincs.
2010. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát ha az a bizonyos testrész jobban meg van dolgozva,csak megy le róla a zsír.
2010. nov. 25. 15:29
 3/6 A kérdező kommentje:
2010. nov. 25. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:

ha edzel akkor az egész testedről megy le a zsír, kinek honnan több vagy kevesebb. attól hogy egy izmot edzel attól nem fog törvényszerűen onnan lemenni a zsír. ezért is kell keményen diétáznia annak aki kockhasat akar, nem elég csak felüléseket csinálni.

amúgy meg nem tudom miért féltek ennyire egy kis edzéstől. senki nem lesz izompacsirta egy kis otthoni tornától. ahhoz hogy vastag combjaid legyenek nehéz súlyokkal kéne rengeteget guggolni. napi pár guggolástól nem lesz vastag lábad. az más kérdés hogy aki csak edz de nem diétázik az vastagodhat mivel a zsír nem feltétlenül fog eltűnni.

2010. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. nov. 25. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig van lokális fogyás. Én ha elkezdek fogyózni, akkor mindig a fenekemről megy le legelőször a zsír, aztán comb, has/derék. Mellemről még sosem fogytam, pedig nagy melleim vannak, 70D-s és csak 158 cm magas vagyok.
2010. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!