Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérni....

Véleményt szeretnék kérni. Valakinek van/volt ilyen? Használ?

Figyelt kérdés

[link]

ez a link.. pff.

nah szóval barátnőm vett egy ilyet h lefogyjon. csak még egy fél hete van meg neki és még nemhasznállta olyan sokat.

és véleményeket szeretnék kérni h jó e.. vagy sem. vegyek e vagy ne. volt e már valakinek ilyen?

jah és bocsi h ebbe a témába írok, de ezt nézik a legtöbben és fontos lenne.


2010. nov. 25. 18:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
egyik ismerősömnek kigyulladt, bár nem ez a márka volt, ha jól emlékszem.
2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

kigyulladt? jézusoom:S:S

de azt nemtudod h használlt e.

2010. nov. 25. 18:38
 3/14 A kérdező kommentje:

de am te nem a szauna övregondolsz?

mert ez nem az.. ez csak rezeg meg minden.

2010. nov. 25. 18:38
 4/14 anonim válasza:

szevasz!


Nem használ az szart se be ne vedd már, hogy a csávókának a képen meg a tele shoppos reklámba attól kockás a hasa meg van olyan bicepsze meg vádlija... ez egy nagy átb*szás hogy pénzt dobj ki a semmire... rázza a hájadat csak de nm fogsz tőle sokat inkább járjon el kondiba vagy valami ne ilyenekre költse a pénzt!

2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

: /

de egy próbát sem ér meg ?:S

2010. nov. 25. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt ilyen, neki is kigyulladt amúgy, meg rázott. Nem jó ez semmire. Konditerem a megoldás!
2010. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
de fogadni mernék, hogy 12 éves kislány vagy aki bedől az ilyen tele shoppos ratyiknak... figyi én csak tizen pár ezer forintot akarok megmenteni neked de ha akarod vedd meg... ha nekem bevált volna akkor nem kellene a súlyzókkal szenvednek hogy legyen valamilyen felsőtestem pasi létemre.. ebből már kondibérlet is kijön neked és neki is járjatok kondiba hidd el annak lesz eredménye!
2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moszuke válasza:

fotelben üléssel még senki sem fogyott le... erre nem gondolsz?

persze vegyél magadnak is egyet... nekem aztán mindegy kit gazdagítasz fölöslegesen..


annó az osztályunkban is terjedt egy ilyen pillangó szerű elektrosokkos cucc, rá az izomra, mellé steorid,porok.. stb.. és szart se ért:)

szerinted majd akkor a te hájaddal mit kezd?


becsülendő hogy leakartok fogyni.. de ez nem út amin elindultatok..

menjetek fussatok együtt.

az elején elég a séta is, vagy bicajozás.. az annyira nem fárasztó.. aztán futás.. sok sok megállással.. aztán egyre kevesebb sétával vegyítve egyre kevesebb megállással futni. csajnak sport melltartót és 2töknek normális csukát szerezzetek be azért..

vagy zsírégető edzés kis súllyal?

mozgás nélkül felfogyó embert én még nem láttam ne haragudj.

persze koplalhatsz is.. ha mazoista vagy.. nekem aztán 8:)

2010. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

ilyen nekem is volt, egy nagyon jó bnőmmel használtuk is egy darabig.


aztán inkább eljártunk futni

2010. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

19:01 köszi.. lehet h mégsem veszek.

19:02 vagy 03 mért hagytátok abba nem voljó?:S

2010. nov. 25. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!