Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék anorexiás?...

Hogyan lehetnék anorexiás? Mindig is vékony voltam (47-49kg), de 1 éve 42 voltam és sosem éheztem és jól éreztem magam a bőrömben.

Figyelt kérdés

Pár éve elkezdtek piszkálni és orvosokhoz küldeni,h anorexiás vagyok, de totál egészségesnek találtak.A környezetem nem fogadott el. Majd ért tavaly 1 trauma és majd 1 éve evési rohamaim vannak. Most 60kg vagyok és leakarok fogyni.

Iszonyatosan irigylem a modelleket és azokat, akik keveset esznek. Őrülten hangzik, de anorexiás akarok lenni! (legalábbis 10kg-t minimum lefogyni)


2010. nov. 25. 20:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Azt hiszem végletesen fogalmaztam az anorexiával. Én sosem voltam az, mert mindig éreztem étvágyat, de nem uralta az evés az életemet. VÉgső elkeseredésemben fogalmaztam meg így a dolgokat. Mert borzasztó érzés, hogy az akaratom ellen cselekszem. Én voltam kamaszkoromban túlsúlyos. Szintén a mértéktelen zabálás miatt. De lefogytam és egészségesen éltem. A sportot szeretem. Tavaly volt sportsérülésem, ami elhúzódott, akkor kezdtem el zabálni. a sérülésem orvosok szerint rendbejött de én rettegek sportolás közben, h nem lesz-e újra bajom, és minden egyes kis "fájdalomra" ki vagyok élezve.

Figyeljetek,én is egészséges szeretnék lenni.Mert ugyanazt a hibát követem el, mint régebben,h folyamatosan hízom.Voltam mindenféle szakembernél, de itt már csak én tudnék váltotatni. Tudatosan tudom mit kell tennem, de nem azt cselekszem.Borzasztóan bosszant,h nem tudok változtatni.

2010. nov. 27. 20:35
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentem a válaszolókhoz:Az enyhébb anorexiának lehet következménye a falásroham (akár hosszabb idő után)?

kérem csak azok válaszoljanak, akik jártasak e témában!!!

köszönöm

2010. nov. 29. 19:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Természetes reakció a szervezet részéről, hogy mikor kevesebb tápanyagot viszel be, ő ezt kompenzálni akarja egy falásrohammal. Ezért is van, hogy az anorexiások nagy része egy idő után bulimiás lesz (ki ne próbáld!!!!!!).


De szerintem te nem vagy anorexiás. Hajlamod lehet, hogy megvan rá, de hálistennek még nem vagy az. Ne is akarj az lenni.

2010. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na helyre jöttél? Lefogytál? Jól vagy?
2012. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!