Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy aki fiatalon szül...

Igaz, hogy aki fiatalon szül ( pl 18-19 évesen vagy még korábban) az hamarabb visszanyeri a régi alakját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy milyen volt a "regi" alakja. Nem, a kortol nem fugg annyira, hanem attol, hogy ne ket szemelyre egyel meg ha terhes is vagy. figyelj oda mit eszel, terhesseg elott es utan, na meg mozgas. Sokszor a genetika is beleszol.
2010. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hallottam ilyesmiről, édesanyum mondta. de ő úgy fogalmazott, hogy fiatalon kevésbé viseli meg a kismama szervezetét. tehát, könnyebben regenerálódik. azért, szerintem lehet benne valami. :) de nem tennék egyenlőségjelet a kettő közé. ^^
2010. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

18 éves vagyok, körte alkatom van, tehát fenékre hízom inkább és combra, eddig összesen 7 kilót híztam, 29 hetes terhes vagyok, 173 centi magas vagyok és 71 kilogramm. :)

A pocakomat napi 2× kenem, egészségesen étkezem, heti egy-egy alkalommal eszem édességet és rengeteg gyümölcsöt eszek!

Nagyon remélem, hogy nagyjából vissza tudom nyerni az alakomat, szeretnék tetszeni a Páromnak anyukaként is :)

2010. nov. 28. 10:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, és még (mivel idén érettségizem) még iskolába járok, ahol nagyon sok a lépcső, és tömegközlekedéssel járok, így nagyon sokat mozgok ahhoz képest, lehet, hogy ezért sem híztam olyan sokat!
2010. nov. 28. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Korte alkattal meg jobban kell vigyazni, (mar csak tudom!) sokat mozogj, de ne sztresszelj ezert.
2010. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29 hetesen +7 kg nagyon jóó!!! hamar bomba leszel, ne félj :) de nehogy ezért triplán lépcsőzz az isiben :)
2010. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) De hát olyan a terembeosztás.. :) nem igazán tehetek róla, de egész jól bírom még, jól is esik!

Próbálok este szénhidrátmentes vacsit enni, nem mindig sikerül. A körte alakkal én is mindig ráfázok, felül imádom a testem, alul pedig utálom. :D

2010. nov. 28. 12:53
 8/13 anonim ***** válasza:
en ismerek egy lanyt aki 17 eves es van eg gyereke. a mellei olyanok es a hasa h anyumnak 40 evesen 3 szules utan jobb alakja van sokkal. ugyhogy nemtudom mennyire fugg a kortol. amugy meg ne utald h korte vagy. szerintem a pasik tobbsegenek jobban bejon egy szep kerek popo mint egy uszogumis has:P amugy gratula es egeszseget a babanak:)
2010. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Igen én is ettől félek, hogy olyan testem lesz első szülés után, mint anyukámnak utánam és egy ikerterhesség után. Tény, hogy ő velem is 45 kilót hízott. Ezért nem tudom, hogy kell-e félnem attól, hogy olyan testem lesz, mint neki :)
2010. nov. 28. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem-pillanatok alatt vissza nyertem a régi alakom! Szerintem van benne valami:)
2010. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!