Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 kiló leadásához jó így a...

22 kiló leadásához jó így a diétám?

Figyelt kérdés

reggeli : rozskenyér sajttal ,sonkával


tízórai :zabkorpás joghurt


ebéd :levesek ,zöldségek hússal


uzsi :gyümölcs 1 szem


vacsi : tojás vagy túró virsli ilyesmi


18 után semmi ,heti 3 edzés


2010. nov. 29. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha reggelire és vacsorára mindezek mellé eszel egy halom friss zöldséget, és a joghurt natúr, akkor nagyvonalakban igen.
2010. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, és sok folyadék, valamint nem 6 után nem szabad enni, hanem lefekvés előtt 2-3 órával egyél utoljára.
2010. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem


ennyi kaja kevés egy átlagos testalkatú és életmódú nőnek...amúgy meg milyen edzés? és miért nem a háziorvosnál kezded a fogyókúrát + 22 kg-mal? a 6 után nem evés meg egy baromság, hacsak nem 8.kor fekszel, de kétlem, ha este 10kor még ide írogatsz

2010. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem eleg jo,van benne minden ami kell.annyit hozzatennek,hogy nyugodtan egyel uzsira 1 szem gyumolcsnel tobbet:)es 6 utan is lehet enni,de csak feherjet!lassuk be,ki az aki ezt be tudja tartani egesz eleten at,h 6 utan nem eszik?szal ehetsz este is sovany husokat,halat,sovany tejtermeket,zoldsegeket.
2010. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi kaja kevéééés? A túlsúly leadásához? Szerintem egyáltalán nem kevés, sőt. Napi három kajával simán ki lehet bírni, és lesz eredménye.
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy kevés vagy sok a kaja, mikor nem is írt mennyiségeket a kérdező??


Ez egy normális étrend, ha valaki normális mennyiséget eszik belőle: nem zabál és nem koplal. A kérdező nem hülye, nyilván tudja, mennyit lehet ennie.

2010. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,szép napot !
2010. nov. 30. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem negyed szelet rozskenérre gondolt meg 2 kanál levesre.... Csakmert csináltam én is a napi hat evést, de nemhogy fogytam, híztam tőle... úgyhogy csak tapasztalatot osztok meg...
2010. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

AAAA. Tudod milyen "vegyszerekbol" keszul a virsli, meg a parizsi?

Tiszta por, es egeszsegtelen... valami.

2010. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:20


voltál a gyárba vagy honnan tudod?

2010. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!