Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a testkontroll diéta...

Mi a testkontroll diéta lényege? Hatásos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]

2010. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kb. 10 évig csináltam, így nem nevezném diétának, inkább egy új életmódnak. Lényege: délig csak gyümölcs nyersen, ebéd és vacsira lehet szénhidrátot zöldségekkel, vagy fehérjét zöldségekkel. A lényeg, hogy gyümölcsöt, szénhidrátot és fehérjét nem szabad egyszerre enni. A gyümi kb. 20 perc alatt átmegy a szervezeten(emésztési folyamat), a többinek nem tudom a pontos idejét. Ha olyat eszünk, amiben minden van, pl.krumpli, hús, sali, akkor 8 órát kell várni, hogy megint gyümölcsöt ehessünk. Elég hosszú leírni. Nekem nagyon jó volt, remekül éreztem magam és kiegyensúlyozott voltam. Azóta van családom, nem nagyon tudom tartani........
2010. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!