Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkontroll diéta?

Zeusz0004 kérdése:

Testkontroll diéta?

Figyelt kérdés
szerintetek hatásos? tapasztalat...?
2011. júl. 11. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tinikoromban csináltam, de nem annyira súlyvesztésért, inkább súlytartásért. Arra nagyon hatásos volt.


Ha ez a klasszikus testkontroll (gyümölcs, zöldség, kenyér, hús, egyéb szétválasztása egy napon belül, kávé-tea-cukor, stb. tilalom), akkor az égvilágon semmi káros nincsen benne, én nagyon jól éreztem magam, rendben volt az emésztésem is, amíg csináltam.

Annyit lehet tán felhozni "ellene", hogy eléggé hús és tejtermék ellenes, sok natúr dolgot követel meg, és emiatt igen drága is lehet.

Fogyásra nem tudom mennyire eredményes, kalóriaszámolással és sporttal összekötve gondolom ugyanannyira, mint a többi.


Ha valami magazin átköltése, mert láttam már pár hajmeresztő dolgot testkontroll cimke alatt, akkor inkább linkelj :-)

2011. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A "Testkontroll" című könyva alapján kb. 10 éve csináltam ezt a fajta diétát, és nekem nagyon hatásos volt. Ez azt jelenti, hogy naponta legalább 20 dekát fogytam. Kb. összesen 12 kg-ot fogytam.

Most újból el kellene kezdenem, mert sajnos, visszajöttek a kilók, mert nem figyelek arra, mit eszem, mit iszom.

2011. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!