Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm 52kg.15/L. Milyen...

160cm 52kg.15/L. Milyen gyorsan tudnék leadni 5-6kg-t? Régebben 47 voltam, és úgy éreztem jól magam.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:18
 1/6 anonim válasza:
100%
nem kell h leadj semmit...
2010. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nöi formáid lettek (azaz megnött valamennyire a melled, stb), fogyni nem kell és nem is szabad, mert nagy bajod lesz belöle.
2010. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
a 160/52 az teljesen rendben van. Hidd el, hogy sokkal jobban mutathatsz rendes alakkal, mint vékonyan. 26/F
2010. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha 5-6 kg-ot fel tudnék szedni,akkor lennék olyan mint te.
2010. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most válsz nővé, így teljesen természetes a változás. Ne akard vissza a gyerekkori alakod, mert a fiúk is gyereknek fognak nézni. Várd ki, amíg kifejlődsz (kb 18-19 éves kor), és utána lehet egyáltalán diétába fogni. Addig sportolj sokat, és táplálkozz kiadósan, de egészségesen!

Amúgy így tökéletes lehet az alakod.

2010. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Detto ez van velem is, komolyan. Ugyanennyi a magaságom és a súlyom is.Na oké, igaz ez nem csak a kortól és a magaságtól függ csak, ahogy sokan hiszik, hanem a csontjaid tömegétől meg stb. (Báris nekem ezt mondták) :D Amúgy én is kb. 5 kilót szeretnék leadni. :D Én naponta iszok zöldteát, futás/bicaj, otthon torna, késő délután nem eszek (ha nagyon megéhezek iszok valamit vagy alma). amúgy igyekszem egézségesebb ételeket enni (gyümölcs,zsöldségfélék,csirkemell,tojás...) :DD
2010. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!