Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire számít az ha az...

Mennyire számít az ha az ember eszik este 6után? Nagyon vagy annyira azért nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Annál a pont aki azt írta, hogy naponta sokszor de keveset! Teljesen mindegy, hogy mikor. Pl. velem is van olyan, hogy lefekvés előtt még összepakolok mindent a konyhában, és megkívánok 1-2 szem kekszet, VAGY nápolyit VAGY 1 almát. NEM 3 fogásos kajákra kell gondolni.
2010. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Benga ***** válasza:
Lefekvés előtt jó ha sajtot, valami túrós dolgot, vagy netán banánt eszel, de ezek csak példák. És azért jó mert a szervezeted ezeket az ételeket lassan bontja le, és kitart reggelig, és nem csak úgy kel lefogyni, hogy nem szel semmit, egészségesebb ha mozogsz is valamit fogyókúra közben.
2010. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Evés előtt 2-3 órával kell utoljára enni, de nem mindegy, mit: fehérje, zöldség.
2010. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Kedves 9.28-as, hogy érted azt, hogy evés előtt kell 2-3 órával enni?

Egyébként Én legalább 20 éve nem eszem 6 után, de egy grammot se fogytam még.

2010. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy tévhit, hogy este hat után nem szabad enni. Tesóm túlsúlyos volt még pár éve, és nem kezdett el mindenféle hülye magazinokban lévő "fogyókúrákat", hanem védőnővel állíttatott össze diétás étrendet. Napi 6 étkezés szerepelt benne, persze nem 6 nagy lakoma, hanem kisebb étkezések. Többször kell enni kisebb adgokat, és nagyon fontos a rendszeresség, tehát ne akkor állj neki enni, amikor kedved van hozzá, hanem minden nap nagyjából ugyanabban az időben.

Az nem fogyúkúra, amikor koplalsz, aztán ha már csikar a hasad az éhségtől, elkezdesz zabálni. Gyomorfekélyt kaphatsz, ha hosszú távon ezt csinálod, meg még egyéb súlyosabb betegségeket is.

2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
érdekes és fogytam anno 17 kilót és este 9-10 körül vacsiztam fehérjét, zöldséggel.... mind a mai napig tartom a súlyom és ugyanígy későn eszek mivel 1 körül fekszek le. ha 9kor fekszel le akkor egyél utoljára 6 körül. lefekvés előtt két órával nyugodtan mehet egy könnyű kis adag vacsi(fehérje) nem befolyásolja a fogyást.
2010. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mostanában a kisgyerekek szüleinek is azt mondják az orvosok, hogy engedje, hogy a gyerek akkor egyen amikor akar, miért lenne ez másképpen a felnőttek esetében. Akkor kell enni amikor az ember akar, bármikor jó lefekvés előtt is lehet, hogy könnyebb elalvás legyen.
2010. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én mindig minden este 6 után vacsorázok.Nap közben nincs annyi idöm ,hogy nyugissan egyek reggelit,vagy ebédet.Kb elalvás elött 1-2 orával jol bevacsorázok,megesik hogy 2-3 féle kaját ,persze mindenböl egy keveset.Meg kell hozza egy kis emésztést segítö tabletta /pankreolan forte/.Aztán alszok mint a töketlen.

Majd másnap lesz idöm letornázni munkában .Aerobik 7,5 ora.

2010. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!