Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire számít az ha az...

Mennyire számít az ha az ember eszik este 6után? Nagyon vagy annyira azért nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Sokat számít! Ha fogyózol este 6 után ne egyél semmit!

Ezt komolyan mondom, ez alapszabály :D


OFF:

Én viszont nem fogyózom, úgyhogy bekajálok és megyek vissza tanulni. :P

2010. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az, hogy mit és mennyit. Vannak akik pont este a legéhesebbek és hiába reggeliznek, ebédelnek rendesen, este ugyanúgy éhesek. Ilyenkor nem baj, ha eszel este, csak ne hat szelet zsíros kenyeret, hanem könnyű salátákat, leveseket, vagy sovány húsokat vegyél az esti menübe. Ezen kívül egyél napközben többször, kis adagokat, így kevésbé leszel éhes este és jobban tudod kontrollálni, mennyit eszel.

Az igaz, hogy este lassul az anyagcsere és nem építi le a szervezet úgy a vacsit, mint pl. a reggelit, viszont ha mindent összevetve, egész nap kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit a szervezeted hasznosít, akkor mindenképpen fogyni fogsz.

2010. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Volt, hogy tíz kilót fogytam kb. két hónap alatt és közben mindig ettem este hat után. Szóval azért nem szentírás. :)

A második voltam

2010. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Idióta első válaszoló, ha fogalmad sincs a témáról, akkor inkább kussolj, mert másnak kevered a sz*rt. Köszi.

Kedves kérdező, ha nem eszel este 6 után, tönkreteszed a szervezeted. Egy nap minimum ötször, de akár hatszor is étkezhetsz. Pl.: reggel 6, 9, 12, délután 3, 6, 9. Ha korábban fekszel, vagy később kelsz, akkor csak 5x. Az a lényeg, hogy egyszerre csak keveset, és diétásat. Sok fehérje, kevés zsír, szénhidrátból csak annyi, amennyi kell! Ne felejtsd el a testmozgást sem.

www.body.builder.hu

2010. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Simán lehet bármikor enni, akár éjjel is lehet, hát akik 3 műszakosak azok is összevissza esznek. Valójában az esti evés jó is, mert segít mélyen aludni én is mindíg lefekvés előtt eszem.
2010. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Sokszor egyél kis adagot,így este hat után is nyugodtan ehetsz.
2010. dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fogyókúrás, de én az új munkahelyem miatt meg az ottani állapotok miatt is csak este tudok enni 5:30 és 6 óra közé esik és mivel kemény fizikai munkáról van szó hát nem salátákat eszek hanem magyaros és zsíros ételeket és mégis fogytam! és tudod miért??? mert másnap egész nap csak futkosok és nehezeket emelek! szóval nekem még a nassi is belefér még este 6 után is! Nos a lényeg sokat kell mozogni!
2010. dec. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az este 6 után nem eszünk egy általánosítás. Szakemberek mondják,hogy a lefekvés előtti 3 órában már ne együnk. Tehát,ha Te este 11-kor fekszel aludni,akkor 8 után már ne egyél,de ha 9-kor fekszel,akkor 6 után. Szóval a lefekvés előtti 3 órát nézd,ne az este 6-ot. :)
2010. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Nostro the overlord ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni de ez egy nagy baromság ez az este 6 után ne együnk.

- pro: kimarad egy étkezés (összességében kevesebb kcal), nincs az, hogy valaki rosszat álmodik mert bezabált.

- contra: kimarad egy étkezés (reggel nekiesünk a hűtőnek és össze vissza zabálunk), a test katabólikus állapotba lép át így ha baromi éhes voltál akkor az izmaidat is bonthatod és ráadásul üres gyomorral sem lehet jót aludni.

2010. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!