Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória megengedett...

Hány kalória megengedett vacsorára? Mennyi a maximum? Gondolok itt fehérjére, nem pedig tésztára.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs olyan, hogy megengedett - mindenki annyit eszik, ami az alkatának, korának, testsúlyának, és a napi elfogyasztott kajamennyiségnek megfelel, na meg a kedvének:) de gondolom, arra vagy kíváncsi, hogy milyen kalóriamennyiség nem ártana meg este, egy diétás nap után. Úgy 400kcal-ig szerintem rendben van, arra figyelj, hogy ez inkább fehérje legyen, mint szénhidrát, mert arra este nincs szükség, fehérjére viszont annál inkább.
2010. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért feherjére van szükség? igen azt szoktam, mert ezt olvastam, de nem tudom miért. :(
2010. dec. 3. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert éjszaka "ér rá" a szervezet izmot építeni és zsírt égetni egyszerre, és mind a kettőhöz fehérje szükséges. Csak vigyázni kell, hogy ne legyen sok, és túl későn a vacsora, mert este már nem nagyon emésztünk, pont ilyen okok miatt. (Ha azonban semmit nem eszel, akkor rosszabbul alszol, és nem túl jó hosszú távon) Remélem tudtam segíteni:)
2010. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!