Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm és 49 kg vagyok hogyan...

170 cm és 49 kg vagyok hogyan fogyhatnék ebböl? Van pár kg felesleg rajtam amit szeretnék eltüntetni eddig minden fogyókúrát kipróbáltam de nem sikerült semmit

Figyelt kérdés
fogynom ezért 4 nap viznapot szoktam tartani és utána 1 nap 300 kcal naapot de ezt nem fogom sokáig birni ezért szeretnék ötleteket hogyan adhatnám le azt a pár kilo felesleget
2009. jan. 17. 20:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tudtam hogy majd mindenki leugat ezért több kérdés nem lesz megnyugodhattok majd kitalálok én valamit
2009. jan. 18. 13:16
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Oké. Le vagy sz@rva ha ennyi eszed van...

Az anorexiáról meg olvashatnál egy kicsit.

De ha gondolod lehetsz bulémiás is.. akkor nem kell a finomságokról lemondanod, csak hánynod kell utána...

sok sikert ! :)

2009. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy, ne te legyél felháborodva.
2009. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező az utolsó komment írásakor beismerte, hogy az alábbi kérdést is ő írta, jól sejtettem. Abból gondolom, hogy azt írta nem lesz akkor több kérdés...

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..

2009. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
soha nem lennék bulimiás mer nem vagyok egy két pofára zabáló tehén ennyit erről
2009. márc. 31. 13:24
 16/18 anonim válasza:
sportolj és táplálkozz egészségesen. attól tökéletes alakod lesz formás fenékkel lapos hassal. ha koplalsz megcsunyul az arcod, azt meg gondolom nem akarod.
2009. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Bazm@meg még te vagy felháborodva?? 49 kilósan csókot adnék minden szembejövőnek.Nem vagy te más mint egy anorexiás p@csa
2010. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Idefigyelj a barátnőm gyűlöli magát. 169 cm és 41 kiló. Az összes fiú szerint egy undorító csontváz. Télena radiátor mellé kell ültetni mert annyira fázik amikor a többi pólóba van neki lila a szája. Ahhoz hogy sportolni tudj be kell vinned energiát. Ez olyan mintha lenne egy szuper Ferrarid(ami ez esetben te vagy) a garázsban de nem lenne üzemanyagod(ami ez esetben az kcal). Egyszerű ha nincs üzemanyag nem működik a Ferrarid. Ez van ha nem viszel be elég kcal-t akkor nem fogsz működni. És ha ezt nem látod be akkor sajnálom de úgy végzed mint a videós csaj. Ha küldenél az alakodról képet akkor talán tudnánk tanácsot adni addig ne várj semmit.
2010. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!