Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát javasoltok?...

Milyen diétát javasoltok? Kb.15 kg-ot szeretnék fogyni.3 hónapos fiam van, de sajnos már nem szoptatok.

Figyelt kérdés

sziasztok! sajnos minden igyekezetem ellenére nem volt elég tejem, így lassan visszatérhetek a saját testem feletti uralomhoz. kb. 15 kilótól kellene megszabadulnom, hogy jól érezzem magam. mindezt amellett, hogy 3 órákat alszom csak egyhuzamban és sokszor vagyok fáradt. a kisfiam rovására nem mehet a fogyókúra. viszont ha nem fogyok, a komplett tavaszi-nyári ruhatáramat le kell cserélni...

mit tanácsoltok? köszi szépen a segítséget!


2009. jan. 18. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nos diéta , "kúra" , "csodarecepőt " sok van, de hatásos, csak egyvalami, ha a kalóriabevitel kevesebb,m mint amennyit elhasznál a szervezet, akkor fogysz. nem sokkal kevesebb, mert a hirtelen , sok fogyás az nem jó, egyrészt mert csúnya lesz a bőr, másrészt hamar visszajönnek a leadott kilók. figyelj rá, hoyg ne egyél édességet, cukros üdítőket ne igyál, kevés kenyér, kevés zsír, ésszerű mennyiségek, többször enni, keveset, és mozogni....mindezt vas akarattal, és kitartóan, ha nassolnál egyélk egy mandarint, almát, sovány sajt legyen otthon, abból lehet szeletkéket vágni, nyers répaszeletek is jók, ha csak úgy rágcsálnál valamit. És számold a kalóriákat, 900 kalóriával mnár lehet fogyni, biztos találsz a neten táblázatokat, miben mennyi van, és egy csomó élelmiszertermék csomagolásán rajta is van . dióhéjban talán ezek a legfontosabbak.
2009. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a diétáknak, és gondolkozz el, hogy mi a tartható.

Ha gyorsabban akarsz fogyni, akkor sok sport, naponta 5szöri étkezés és kukkantsd meg a 90 napos diétát, hogy tetszik-e.

Ha elég egyelőre az olyan 5-6 kg fogyás, és otthon vagy, akkor a káposztaleves diétát is csinálhatod. Mellé célzott gyakorlatok kellenek. Szerezz be egy-két Bíró Ica, Norbi, Béres A. kazettát is, van direkt 'duci torna'.

2009. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 25 kg feleslegem volt szoptatás után
2009. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, utolso vagyok. 5 honapos volt a kisfiam, amikor már nem szoptattam és muszáj volt tennem valamit magamért, mert mindneféle problémám volt. A 90 napost csináltam, elso korben lement 15 kg, ezt még tartom is, és tavasszal vagy folytatom, vagy más..Nekem szukségem volt diétára, mert kezdtem tornázni is, de nem tudtam rendszeresen, mivel magam vagyok es nehéz az eleven baba-háztartás-fozés-torna kombinácio. Nem nehéz a diéta, a fogyás mértéke változo, nekem szerintem azért sikerult, mert nagy felesleggel indultam. De mindenképp jo adag kitartás kell, akár valamilyen diétát választasz, akár mozgást, vagy épp csak kis étrendigazítás.
2009. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj

A káposztalevest felejtsd el, ennyi alvással meg stresszel max összeeshetsz tőle.

Ha megírnád nekem a testsúlyodat akkor abból kiindulva már tudnék segíteni.

2009. jan. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

90 napos + sok séta a picivel.Járhatnátok baba-mama tornára is,hiszen ott a babák a súlyzók:D

Én ezt a diétát nem nevezném fogyókúrának,mert engem csak arra tanított meg,hogy ne egyek össze-vissza.Mindent eszem csak szétválasztva és a párommal együtt kezdtük el,úgy hogy nem tűnik diétának,mégis mind a ketten fogytunk.Január 5-e óta élünk így és rólam 3 kiló,páromról 4 kiló ment le és persze járunk kondi terembe 1 héten 3szor.Ez 20 perc bicikli,20 perc futópad és 20 perc síelőgép.Ennyi!De neked elég a séta egyenlőre,hiszen örülsz,hogy élsz a baba mellett.Szóval sok sikert és járj utána a diétáknak,de több kismama ismerősöm is 90 napossal nyerte vissza szülés előtti állapotát.

2009. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a tanácsokat!

Séta van bőven, megnézem mellé ezt a 90 napos dolgot! Köszi!!

2009. jan. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!