Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hogy a sok víztől...

Lehet hogy a sok víztől kitágult a gyomrom?

Figyelt kérdés
Eddig nem ettem sokat, jó alakom van de ez egyre csak romlik. Arr a tudok csak gondolni, hogy azért eszem mostanában annyit mert kb 2 hete elhatároztam hogy én márpedig napi 2,5 liter vizet megiszok, eddig pedig kb 1,5et ittam, de inkább kevesebbet. Lehet hogy a víz miatt kitágult a gyomrom és e miatt sok ételt igényel? A másik amin változtattam hogy elkezdtem szedni multivitamint a tél miatt
2010. dec. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
a B vitamin nagyon durván étvágynövelő :)
2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kép?
2010. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen kép most mutassam meg a gyomrom? :D Az a kérdés hogy a víztől eszem-e sokat, nemhiszem hogy ezt egy kép segítségével meg tudnád állapítani. Elsőnek viszont: Ajjaj akkor lehet hogy az a hibás mert mindenféle b-vitamin van benne :S Akkor most hagyjam abba a szedését?
2010. dec. 8. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
az alakod mutasd a képen...nem a gyomrod
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha akarod szedd, de csak akkor egyél amikor éhes vagy, nem amikor kedved van. Ha betegség ellen szeded, akkor felesleges. Mivel a vírusoknak csak segít a sok vitamin, ellenük egyedül az antibiotikum hatásos, vitaminnal semmire se mész. Ha nagyon gyenge az immunrendszered, szedj C vitamint, de ezek a multik szerintem nem valami hasznosak...:/

2010. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jah kép kellene...
2010. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a multivitamin sztem többet árt mint használ. nagyon jól el lehet adni.

ha elolvasol egy reklámpszichológiai könyvet, akkor nagyobb rálátásod lesz, hogy mennyi xart lenyomnak a torkunkon pár jól eltalált mondattal.

a sport sokkal többet ér, és jobb alakod is lesz :D

én napi 3 liter vizet megiszok, és nem kívánok sok kaját.


a c-vitamin az egyetlen, ami jó lehet, de azt meg be tudod vinni naranccsal, citrommal, paprikával.

inkább a kajákat válogasd meg, nézd meg a tápanyagtáblázatot, és aszerint étkezz.

2010. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!