Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy egyek ennél többet? Nem...

Hogy egyek ennél többet? Nem akarok koplalni.

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 68 kg, és szeretnék kb. 5 kg-t leadni. Mivel heti 2-3x sportolok is, ezért úgy gondolom, hogy kb. 1600-1700 kcalt kéne ennem az egészséges fogyáshoz. Ennek ellenére több napja 1300 kcal-nál nem tudok többet enni, és pénzem sincs nagyon, hogy a különbözetet meg tudjam venni. A tegnapi étkezésem pl:

R: 3 szelet tk kenyér zöldséggel sonkával

T: 60g földimogyoró

E: 60g rizs, 100g csirkemell, 50g kukorica

U: 150g sovány túró, 1 barack

V: 30g fehérjepor turmixnak


ez 1350 kcal, kb. 50g zsír, 100g ch, 120g fehérje.


Mit tudnék még enni, ami olcsó, és belémférne ezen kívül? (fajlagosan keveset kell enni belőle)


2011. szept. 15. 16:08
1 2
 1/15 bix ***** válasza:
100%

100g-s ripszropsz pl

lidliben 100 huf körül van egy csomag, a sózott egész értelmes ízű, és pomt 345kcal:)

2011. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

szabad ilyet diéta alatt? :D


am. a többi része rendben van az étrendnek?

2011. szept. 15. 16:20
 3/15 bix ***** válasza:
100%
szerintem okés. miért ne férne bele? kcal értékedbe belefér? bele. akkor?:) eleve sima rizs, tehát semmi extra, elég jól adagolható én ezért szeretem 34 kcal egy szelet, innentől simán lehet vele játszani, plusz ugye egyenletesen szívódik fel, nem okoz durva inzulincsúcsot, én diéta alatt is ezt szoktam uzsizni és tízóraizni, persze nem 1-1 zacskóval mint most tömegeléskor, de no:)
2011. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

jaa, hogy ez a pufirizs :D igen, olyat is szoktam enni, mondjuk 2 szeletet főtt tojással. de nem magában :)


fura, mert nálunk ez a "ripszropsz" kifejezés inkább valami ropi, vagy telekréker vagy tuc keksz vagy mi a nyavalya :D

2011. szept. 15. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy tudtam hogy a ripszropsz azok a fagyasztott panírozott tltött fasírtféleségek :D
2011. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

akkor a grammatikai és nyelvjárási, szólási érdekességeken túl is estetek. ... nálunk is "ropi".


ropit is ehetsz, ha a kalóriákat ki kell tölteni valamivel, de:

puffasztott rizs jóval értelmesebb étel erre, és egészségesebb is. nem üres kalória (mint pl. ha cukrot ennél) hanem értékes élelmi rostokat, ásványi anyagokat és lassan lebomló ch-t tartalmaz, tehát előnyös a fogyasztása. még a ropi is beleférne kalória kereteken belül, csak nincsenek meg azok a jó tulajdonságai, ami a rizsnek igen. ugye bix kollega?

2011. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudom, tudom :D am nem szeretem a ropit meg a pufirizst se nagyon, de akkor megpróbálok lenyomni még napi +3-4 szeletet.
2011. szept. 15. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:
ilyen energiatartalom mellett csirkemell, zöldségek, tk kenyér (csirkemellel és zöldségekkel) és egyéb élelmiszerek is rendelkezésedre állhatnak.
2011. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a husi elég drága :( a tk. kenyér jó ötlet, 10óraira akkor betolok még egy szenyát belőle :) köszi
2011. szept. 15. 23:54
 10/15 anonim ***** válasza:
vacsorára keverj a turmixhoz 250gramm sovány túrót+20gramm natur zabpelyhet
2011. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!