Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék, mit javasol...

Hogyan fogyhatnék, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok, talán elég keveset mozgok, viszonylag sokat eszem,de főleeg egézségtelenül. segítenétek vmi étrendet összeállítani és esetleg vmi mozgást javasolni. aerobic?! az ebéden kívül,ami szendvics kell,h legyen a többi étkzésben lehet variálni,de a szendvics sem mindegy gondolom,h miből van, arra is jöhetnek ötletek. reggelire jó a zabpehely? almával pl, tízóraira vmi gyümölcs, ebédre szendvics, tízórai joghurt/tjás, zöldség, vacsi hal pl répával/tojás néha vagy mi legyen? köszönöm. :)
2010. dec. 12. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként 170-172/75
2010. dec. 12. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne konkret kajakat allits ossze magadnak..mert azt 1-2 het utan ugyis megunod, es teletomod magad csokival meg a tobbi kajaval amit eddig ettel....


hanem pl tarts be ezeket,szerintem ez bejon..en is most ezt teszem :

igyal napi 2-3 l vizet

minnel tobb gyumolcsot

akkor egyel amikor ehes vagy.. ne akkor amikor megkivanod

valamint lehetoleg kerult a csokit,sutit,kalacsot..de azert neha neha johet

nah es a kenyeret....amikor csak tudod keruld el...

valamint tornazz..jo az ha otthon is tornazol...eleinte cska kezd olyannal hoyg fejkorzes,torzskorzes, gugolas,stb... ami nem olyan nehez....ezt csinald napi 10 percet..utana ha mar ez nem megerolteto,akk keress neten/ youtuben valami jo tornakat....es akkor csinald azokat is....es utana fokozatosan emeld meg a tornakat.. h eloszor 10 perc.. utana 15..ra 1 hetre 20...es igy... igy nem fogod magad rogton elsore nagyon megeroltetni....es nem lesz az kovetkezo nap, hogy izomlaz.. meg hgy nem akarodzik..stb :)

17/L

V.

2010. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:) köszönöm

amúgy heti 3x megvan a tesi óra, ami elég intenzív is, csak mellé szeretnék mindenképpen valamit, vagyis kellene szerintem.

2010. dec. 12. 20:02
 4/7 Antóniaa ***** válasza:
100%
Találtam egy fantasztikus oldalt a neten, ahol videok vannak feltöltve..fitvideo.hu. Kedvedre válogathatsz az edzésekből... És a kaján változtass.Igaza volt annak, aki azt mondta, akkor egyél ha éhes vagy, és nem amikor kívánod az ételt. Étvágy és éhség közöt hatalmas a különbség.. Nekem is ez vált be...
2010. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap 10 km futás, minden másnap konditerem.

Semmifajta cukor,csoki,tészta,kenyér,krumpli,kukorica,péksütemény,üditő.

Kemény de rohadt jól nézzek ki :)

jah 18/F

2010. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia! Leírom az én "taktikám" :) Előtt egy kis bevezetés!:D

Tizennégy évesen 120kg voltam amihez 192cm társult. Az orvos mondta,hogy 95kgra le kell mennem! Oké mondtam. Jött a nyár és vele a kőkemény fogyókúra!

(Na innentől jön a fogyókúrás szöveg)


Leírom miket kajáltam:


Reggeli: 4db jó reggelt keksz, zsírszegény joghurt,alma

Ebéd: Mindent ettem de csak 1 tányérral

Igazából 18:00 óra előtt ettem vacsorát ami 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből, zsírszegény joghurtból és almából állt.

Ha éhes voltam akkor napközben akkor 1-2 alma. Én sokat rágóztam az elvette a figyelmem az éhségről.


Jöjjön a mozgás!!

Minden nap 2 óra kemény kondizás!

Mindennap mire bebicikliztem a városba az oda-vissza összesen 8km volt. A konditeremben 30 perc futópadozással kezdtem. Utána 1 óra súlyzós eddzés és levetésnek megint 30 perc futás.


Kajálás után mindig sétáltam.


Így a nyári szünet és még 2 hónap alatt lefogytam a 120kgról 72kgra. Az orvos szólt,hogy menjek vissza 90-92kgra :)

Most épp 85kg vagyok. A cél,hogy izmos legyek!

Remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy én hogy fogyok.

Reggeli: 1 zöldalma, 1 narancs, 1/2 grapefruit + fél adag Dr Oetker vaníliás puding 1,5%-os tejjel készítve.

A pudingot néha tejes zabpehellyel helyettesítem, fahéjjal isteni.

Tízórai: tejeskávé, cukor nélkül, 1,5%-os tejjel.

Ebéd: fehérjében gazdag --> sovány hús zöldséggel, tejtermékek, minden normális mennyiségben, tehát ne legyen se kevés, se sok. Se kenyér, se egyéb buta pékáru, se cukor. Annál jobb, minél több a sovány színhús és a nyers zöldség.

Uzsonna: tejeskávé (lásd fent), esetleg edzés előtt natúr joghurt vagy egy Update Túró Rudi, mert ebben nincs cukor.

Vacsora: fehérjeturmix.

Mindemellett minimum 3 liter folyadék, nyilván cukor nélkül.

Minden másnap edzés: 20-30 perc kardio, majd kb 30 perc súlyzós edzés.

171 cm vagyok, 72-ről indultam, most vagyok 63.

Nem éhezek, nem szenvedek, sokkal jobban érzem magam.

2010. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!