Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg hatásos?

A zöld tea tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:20
 1/8 kisnita ***** válasza:
Személyes tapasztalatom szerint igen. De nem mindegy, hogy milyet iszol! A filteres semmit nem ér! Eredeti kínai zöld teát vegyél a DM-ben vagy a Rossmannban is be tudod szerezni vagy talán a Tescoban is van. És keverd Jávateával! Úgy tényleg hatásos. (az RFF kapszulában is ez van ezért olyan hatásos) Ha nem bírod natúran inni akkor édesítőt tegyél bele, de citromot nem szabad mert elveszi a tea hatását! Az első 3-4 hétben a vizet hajtja ki utána már zsírt is éget! Úgyhogy ne lepődj meg ha 3-4 hét után lelassul a fogyás, idd csak tovább és lesz eredménye. Napi 1-1,5 litert megihatsz és mellé ha lehet semmit ne igyál csak vizet!
2010. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én pl. hányok tőle. Tuti fogyás. :D
2010. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)



:D

2010. dec. 13. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Jo csak vigyázni kell mert kis emmnyiségben vizhajtó nagy ,ennyiségben hashajtó is lehet.Szóval nem kel túlzásokba esni.Amúgy én a frank zölteát iszom nagyo finom horvátországban veszem vagy hozatok.

[link]

2010. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
véleményem szerint diéta nélkül a zöldtea sem ér semmit. ha meg diétázol akkor amúgy is fogsz. a zöldtea arra jó hogy ha iszod meglesz a folyadékbevitel, talán nem is leszel annyira éhes, vízhajtó hatása is van. nade zsírégetés?:) akkor éget a tested zsírt ha sportolsz vagy olyan diétán vagy amiben csökkented a szénhidrátot.
2010. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Hozzátéve, hogy állítólag egészséges, mert sok benne az antioxidáns.
2010. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én sokat iszom folyadékbevitelnek (nem fogyózom), és nem fogyok tőle.
2010. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A víznél szerintem jobb, ha teheted inkább azt igyál azt.
2010. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!