Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki iszik zöld teát? És mi a...

Ki iszik zöld teát? És mi a véleményetek róla? Hatásos? Segít a fogyokurában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:32
 1/9 anonim válasza:
Én régebben elég sokszor ittam, de szerintem nem sokat használt. Inkább ugy probálok fogyókúrázni h. a hízlaló ételeket nem eszem. Meg persze az esti "kis" falatozásoknak is kerülöm.
2010. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen használ. De csak édesítőszer nélkül, vagy legalábbis minimális mézzel.

Próbáld ki a fehér teát, az egy nagyon különleges zöld tea. Még hatásosabb.

2010. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én minden nap iszom zöldteát.édesítő nélkül.zsírégető,narancsbőr eltüntetésére is hatékony.
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ezt, hogy ZSÍRÉGETŐ ezt fejtsük már ki légy oly szíves utolsó!!! Mégis hogyan ÉGETI A ZSÍRT? Dietetikusként és személyi edzőként így 10 év orvosi tapasztalattal epekedve várom a hatásmechanizmust!!!
2010. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Már évek óta ezt a teát iszom,persze csak natúran.nem lettem tőle sovány,de nem is ez a cél,úgy gondolom a teák/természetesen nem a mindenféle teának mondott vackok/elsősorban a közérzetünkért és szervezetünk védelmében segítkeznek.Fogyaszd bátran mindíg!A fogyást próbáld elérni más úton.
2010. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én iszom, de nem a fogyi miatt. Szeretem az ízét, és mivel sok folyadékot iszom, úgy gondolom ez az egyik legoptimálisabb folyadék. Egyébként nekem egy kicsit gyorsítja az anyagcserém. De ezt is mértékkel kell inni. Mivel napi két litert iszom kb., szoktam szünetet tartani, amikor egy pár hétig nem iszom. Ne felejtsük el, hogy rengeteg koffein van benne. De a zsírt nem égeti, tényleg elfelejthetnék már ezt az emberek.
2010. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos! A seggrákot is gyógyítja és mellnövesztő hatású is.
2010. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én imádom a zöld teát, és valóban van némi zsírégető hatása, de csak ettől nem fogsz lefogyni. Sportolni kellene. Viszont a zöld tea nagyon jól tisztítja a veséket :)

24/L

2010. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném, hogy mondja már, hogy ő ezt a zsírégető hatást ugyan hogy érzi, ha ráadásul sportol is?
2010. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!