Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túró diéta? ! Mennyire hatásos?

Túró diéta? ! Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Állítólag 7-9 kilót lehet 2 hét alatt fogyni.Csinálta már valaki?Mennyire lehet kibírni?
2009. jan. 21. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan milyen túró diétára gondolsz, hogy mi az előírás? Én mindig a zsírszegény túróhoz (kefírrel, uborkával, fűszerekkel) fordulok, ha fogyni akarok. Rövid idő alatt is hatásos. Én arra figyeltem, hogy zsírszegény tejtermékeket, vagyis csak fehérjét egyek. Nekem működött, bevált.
2009. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet bírni, de a tested nem fog örülni, mert ez egyoldalú. komolyabb gáz az, hogy az anyagcserédet tönkre teheti, mert ha hirtelen változtatsz az étkezési szokásaidon, akkor lelassulhat az anyagcseréd, mindet sokkal jobban fog hasznosítani, mint eddig, és ha befejezed a kúrát, könnyen meghízol, jobban, mint előtte. Ezt nehéz már rendbe hozni.

Gyors fogyást rengeteg folyadékkal, több órás zsírégető edzésekkel, aerob mozgással lehet elérni, mozgás közben ne lihegjél a testedbe jutó oxigén így kevés lenne!!!!

2009. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádom a túrót de üresen elég uncsi. Én mindig kikeverem sóval, fűszerekkel meg mindenféle zöldséggel.
2010. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!