Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hizok, miközben diétázom?

Miért hizok, miközben diétázom?

Figyelt kérdés

Két hete keztdtem. Korábban össze-vissza ettem, akár 1 tábla csokit is vacsora helyett és nem mozogtam semmit. Meg is van ez eredménye. Két hete viszont elkezdtem egészségesen étkezni. Sok gyümölcs, zöldség, sovány hús, kefir, semmi kenyér, liszt és cukor. És minden nap 60 percet szobabiciklizem.

Erre fel két hét alatt hiztam 2 kilót. Teljesen elkeseredtem. Mit csinálok rosszul? Akkor sem hiztam ennyit, amikor nem ettem egészségesen. Elvileg fogynom kellene, nem? Kevesebb a kaja és több a mozgás. Nálam ez a módszer miért nem működik?


2009. jan. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Este csak fehérjét ettél? Nem lehet, hogy az a plussz kiló az izom? Én azt figyeltem meg magamon, hogy nálam az a hatásos, ha este csak fehérjét eszem, még gyümölcsöt sem...
2009. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia.Énis igyvok vele vagyis majdnem.171 cm vagyok 59 kiló jelenleg ésmár január 1 je ota meg már azelöttis mindig figyeltem az étkezésemre.. nemmegyek 130 gramm sznhidrát felé és 1500 kalória felé sose és heti 5 ször mozgok és január ota egy dekka se ment le.. sőt..:Dlehet azért mert izmosodom azért nő a kilóm de már énse tudom mitcsinálhatnék:S
2009. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még pár hetet! Ha egyébként mindent jól csináltok, és mondjuk nem lefekvés előtt esztek, akkor igen, izomfejlődés okozhatja a hízást. A megnövekedett izom több kalóriát éget, be fog indulni a fogyás.:)
2009. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még valami. Amikor hirtelen változtatunk az étkezési szokásainkon, vagy valamit megvonunk a testtől, akkor előfordul, hogy azt hiszi, mindent maximálisan hasznosítania kell, mert éhínség van.:) Ilyenkor is hízás a vége, de ez elmúlik.
2009. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Méress testzsír5-ot és meglesz a megoldás...
2009. jan. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!