Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma nagyon bezabáltam és...

Ha ma nagyon bezabáltam és holnap mindent folytatok tovább úgy ahogy eddig akkor nem hízhatok?

Figyelt kérdés

ma kb 8000 kcal

amúgy 1000-1200

köszönöm


2010. dec. 17. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én is beleestem a hibába, csak nálam két napig tartott.

kb 3000kcal az egyik nap, tegnap meg 4000kcal. Francba. Én mindenhol egy cm-rel több lettem. Utálom magam, a gyengeségem. :( De nem kell kétségbeesni. Emberek vagyunk és néha meg kell szegni a szabályt, mert különben megbolondul az ember. :)

2010. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8000 és átlagban 1000-2000?:||| Mit ettél? Ilyenről még nem hallottam....Egyébként egy ilyen alkalomtól nem fogsz hízni:D
2010. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

csak sütit meg üdítőket

de sütiből amennyit és amilyent eltudsz képzelni

volt benne csokitotra, nagyobbnál nagyobb vajas-krémes sütik, piskóták, és még sorolhatnám

hát mindneki sütött és tudod ilyenkor na az enyémet is kóstold meg na az enyémet is na mien vegyél még egyet na ne csináld már ne sütöttem és a többi

2010. dec. 20. 18:52
 14/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=LjVGKBzkXCY

Na, es ehhez mit szoltok? Naponta 33.000 kcal.

2010. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!