Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az evés tényleg befolyásolja...

Az evés tényleg befolyásolja a kedvet? Bezabáltam, s vhogy most nem bánom. Ez a titka az édesség?

Figyelt kérdés

Általában nem sokat eszem, főként édességet nem, de ma reggel annyit de annyit megettem, hogy fájni kezdett a hasam, s vhogy nem szomorkodom miatta, hogy hízok, pedig tudom jól, hogy ismét többet ,mutat majd a mérleg.

A hangulatom nem fényes mostanság, azért van mert keveset eszem? s hiányolnám az édeset?


2011. jan. 26. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ, mi okozza a mostani jókedved, de az tény, hogy az evés, főleg a nassolás önjutalmazó mechanizmus, ez a lényege. Azért nassolunk, hogy jobban érezzük magunkat. Talán csak ezt a szabályt érzed dolgozni.
2011. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha telezabálom magam, nem a hízás miatt érzem rosszul magam, hanem attól hogy tele van a hasam.. pláne ha édességből eszem sokat, alig várom hogy elmúljon az érzés. Összevissza kajálgatni viszont szeretek, de azért beosztva, mondjuk 2 óránként valami kisebb nasi, az néha jöhet. De a kedvemet amúgy nem befolyásolja, általában.
2011. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy miről beszélsz. Fél éve kezdtem fogyózni,nem sokszor volt azóta jókedvem,de amikor bezabálok,akkor én sem bánom,nagyon jó kedvem van. Csak utána jön a csalódás,amikor a mérleg többet mutat.:S
2011. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor egy cipőben járunk. Csak van valami ebben az evésben. S igen én is csalódom, de enni csak kell.... solyan jó :(
2011. jan. 26. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg úgy vagyok ha teleeszem magam akkor teljesen rossz kedvem lesz. fáradt leszek, semmihez sincs kedvem stb. régen rossz szokásom volt az hogy teleettem magam, ha volt valami finom étel akkor jó nagy tányérral bevágtam belőle.plusz még néha desszer is utána. persze ez meg is látszott. ma már inkább az ízek miatt és lassan sokkal kevesebbet eszek. így egy kis tányér is bőven elég és mégis jóllakok, de ehetek bármit. ha épp csokira vágyom akkor eszek pár kockát. ha pizzára akkor eszek egy szeletet. ha nem éhezteted magad akkor nem jönnek rád ilyen falási rohamok.és egy kis kajától is jókedved lesz.
2011. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos de, van hogy éheztetem magam. S hát ez a következménye. :(
2011. jan. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!