Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A héjában főtt krumpli fogyaszt?

A héjában főtt krumpli fogyaszt?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten vhol egy olyan fogyókúráról, hogy héjában főtt krumplit kell enni, meg nyers zöldségeket egy hétig, és bármennyit lehet enni.

Ha vki csak krumplit eszik mennyit lehet fogyni?


2009. jan. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak nézed. :)
2009. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Viccet félre. Egyébként volt olyan hogy 4 napig csak sültkrumplit ettem, és fogytam 2 kilót. Pedig a sültkrumpli nem diétás cucc.
2009. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Tele van szénhidráttal- a krumplitól nem fogysz, kicsi elképzelhető, mert egyoldalúvá teszed az étkezésedet... Olvass vissza, a hatásos fogyókúrákról egész tegnap rengeteget írtunk...
2009. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Max telít, és kevesebb ételt kívánsz.
2009. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

en "orvosi" dietakent ismerem, nem fogyasztóként, hanem amikor gyomorpanasz van, vagy mindent kihanysz..

akkor mondjak, hogy fott krumpli meg tea, meg haztartasi keksz, meg tea..


nekem a terhessegem legelejen mondta a doki, hogy 2-3 napig krumpli-tea, amikor többet öleltem a vödröt, mint a férjem

2009. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Rohadtul nem...
2009. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!