Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlatok,...

Milyen edzéstervet ajánlatok, hogy kb 10kg-tól megszabadúljak kb 4hét alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Írnátok otthon végezhető napi edzéstervet?!
2010. dec. 19. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi 3 óra szobabicikli + max. 1200 kcal/nap.
2010. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy ilyen egy csodát ne is várjál. Egy gramm hájban 9 kalória van. Azaz egy kilóban 9000. A biciklizés az kb 100 az fogyaszt óránként. Amit még jónak tartok azok az egyszerű felülések. Én napi 200 darabbal 15 kilót fogytam pár hónap alatt. Ne ijedj meg ha az első 2-3 hétben csak felszedsz. Ez csak azért van mert a szervezeted próbál tartalékolni mert megpróbáltatásra tesz szert. De két hét után akár heti 1 kilóval vagy akár többel is mész lefelé. De ez természetesen nem azt jelenti hogy rögtön kétszázzal kell elkezdened, hanem annyival amennyi kényelmes aztán kétnaponta csinálj 5-10 el többet amennyi kényelmes. Aztán ha így eljutsz a kétszázhoz akkor már nem is tűnik olyan soknak.
2010. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felülés semmit nem ér...


Kis izomcsoportot mozgatsz meg, ráadásul helyi zsírégetés sincs.

2010. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kőlapátolás Dachauban
2010. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Otthonra?

Én tudok egy jót:D


[link]


[link]


Könnyed, laza, és lassú gyakorlatokat csinál a lány:)


A tanácsom, hogy ne nézd meg előre, hogy mit fogsz csinálni, hanem állítsd nagy képernyőre, készíts be két fél literes palackot, és hajrá:)


Az egész kb. 1 órás, a végén laza nyújtással:)


DE hetente max 1-1,5 kilót lehet leadni úgy, hogy ne veszíts izmot!

2010. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!