Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy hét alatt a...

Hogyan tudnék egy hét alatt a hasamról leadni?

Figyelt kérdés
Bármily tornagyakorlatot, linkeket várok szovesen, időm, kedvem, kitartásom van csak mondjátok mit tegyek ami hatásos és egy hét múlva meglátszik. Utána meg nem gond ha ujra viszajön, csak akkor kellene kicsit kissebnek látszodjon a pocim...
2009. jan. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Lehető legkevesebb evés, és főleg kevés ivás. Ha a vizet kinyomod már kissebbnek fog látszani.Amúgy egy hét alatt egy deka zsír sem fog lemenni.
2009. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

KEVÉS ivás? Uramisten, fogyókúra ügyben akkora katyvasz van a fejekben még mindig.. Középkor...


Na nézzük:

Ha az elvileg lapos has minden evés-ivás után megnő, akkor gyenge a hasizom. Ne a vizet vondd meg a testedtől, hanem edzzed az izmodat.


Egy hét alatt a következőt teheted, bát nem tudom, mekkor a pocid.

Késő délutántól semmit ne egyél, (nap közben is figyelj a szénhidrátra és a zsírokra), igyál sokat evés előtt, ettől kevesebbtől fogsz jól lakni.

Végezz ezen a héten 3-4X- nem többször, az izomzat a szünetben is fogy- alkalmanként másfél-két órás aerob edzést. Ezek első 20-30 percében csinálj első- és haránt-hasizomfejlesztő gyakorlatokat, ilyen pl: egyik láb nyújtva, másik derékszögben hajlít, Te ülsz, azaz felüléseket végzel mindkét lábad irányába. Aztán lábcsere.

Elölről ugyanezt. De ettől nem fogysz le önmagában, az aerob sport segíteni fog- de egy hét alatt csodát azért ne várj.

2009. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Én pont most a múlt héten csináltam egy ilyen agyament kúrát, muszáj volt beleférnem egy ruhába. Én a következőket ettem. Egy héten keresztül hajában sült krumpli, rizs, csirkemell, savanyú káposzta. Mindezt só nélkül, mert a víz köti a vizet. Az utolsó három napban, nagyon keveset ittam, kávéztam, mert az is hajtja ki a vizet.De hidd el ez tényleg szükségmegoldás, NEM JÓ!!

Ígérd meg, hogy nem csinálod egy hétnél tovább. Ja , és csak du háromig ettem.

2009. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát végülis nem életbevágó ez az egy hét, nem lesz katasztrófa ha nem jön össze. Inkabb maradjak egészséges nagyobb pocival, mint elrontsam magam kisebbübel, ha sikerülne is. De akkor hosszútévon nyárára feltétlen le kell adnom akkor a pocimból, addig sok idő van, megtudom azt tenni. De akkor azt kellene leírjátok, nem akarok új témába kezdeni (benne van a feltételekbe), de hát kapcsolódik a kérdésemhez. Ha így tanácsoljátok, hogy egy hét alatt nemigazán sikerülne, akkor nem kínozom magam, normál edézstervel vagy nem tudom mivel de nyárára le kell adnom.

Nos köszi a válaszokat...

Ha számít, 15 vagyok :)

2009. jan. 23. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
én mondjuk azt ajánlanám, hogy a hasadat tekerd be folpack-ba, és húzz rá harisnyát, cicanadrágot és egy meleg melegítőalsót, és csinálj felüléseket, vagy fuss egy kicsit. Ilyenkor izzadsz, a folpack miatt a termelt hő "visszajut" a hasadra, és egyszerűen kiizzadod a felesleget. Ezt minél gyakrabban és tovább csináld, ebben nincs semmi kockázat, mert ezzel nem ártasz a testednek.
2009. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsónak: ez a testben lévő zsírok helyett a vizet segít eltüntetni jobbára. Viszont eszembe jutott valami, ami hosszú és rövid távon is tuttira segít étrendfigyelés és zsírégető edzések mellett. Mégpedig sokat! Az INFRAszauna.

Ha nagyon fontos a hét végi hasnélküliség akkor én 2X elmennék- de sport nélkül nem sok a változás! A kettő együtt az előtted lévő 7 napban még használhat...

2009. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Én 13 éves vagyok és 3 hét alatt 4 kg sikerült leadnom...

kedden és csütörtökön 1-1 órás hip-hop eddzésre járok...

"reggeli"(kb.10-11 körül) előtt sok sok bizet üditőt fogyasztok.Aztán 13-14 óra körül van az ebéd.Este 18:00 körül vacsora és utánna 100db hasprés 20 db alsóhas torna... Az a lényeg h sok folyadék bevitel gátolja az éhezést,tornával és nagy időközi evésekkel sok kilót leadhatsz..:) hello!

2009. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nagyon tudatos vagy, gratulálok! Kiegészítelek annyival, hogy ha többször eszel keveset és nem hízlalót a nagy időközi evések helyett, akkor tovább gyorsíthatod az anyagcserédet!

Különben gratulálok! :)

2009. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
köszönöm:)
2009. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!