Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni a hasamró...

Hogyan tudnék leadni a hasamról nemolyan sok fölösleget? Rendszeres felülésezés elég?

Figyelt kérdés

Szóval van a hasamon egy kis zsir és attól szeretnék megválni , nem kockás hasat akarok csak kicsit laposabbat.

Rendszeres felülés / mozgás elég? vagy diétázni is kell??

most kezdtem nemrég igy: reggel 100felülés , este 100felülés , de nem diétázom. Joez igy? Kérlek segitsetek! előre is köszi. 15/F


2011. jún. 29. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges felüléseket csinálni, mert az nem égeti a zsírt. Napi 200 felüléstől diéta nélkül nem fogsz fogyni.A felülés a hasizmot erősíti.Mozgással lehet fogyni, de nem mindegy, hogy milyennel, és az sem, hogy mennyi ideig tart.Aerob vagy kardió edzést csinálj, ami 50-60 percig tart, na az égeti a zsírt, de a felülés nem.15 évesen ne diétázz, hanem inkább hagyd el az egészségtelen, hízlaló ételeket, cukros löttyöket, válts életmódot(persze nagyon ritkán szerintem lehet bűnözni, én is szoktam), és úgy fogysz fogyni, de akkor sem kifejezetten hasról, mert nincs helyi zsírégetés.Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, nem lehet kifejezetten csak erről-arról a testrészről fogyni.
2011. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!