Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hétig vízet iszom meg...

Egy hétig vízet iszom meg keveset eszem, leginkáb gyümölcs akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2-3kg meglenne?
2010. dec. 22. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3 kg lemegy egy ilyentől,én is így szoktam fellépés előtt
2010. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
utána meg visszamegy 6kg. Szerintem próbáld ki!
2010. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja én is kipróbáltam már. 5 napig csak víz és gyümi, koplalás, állandó éhség, szinte már a küszöböt is meg tudtam volna enni, viszont villámtempóban fogytam. Mikor letelt az 5 nap, vissza akartam állítani magam normális étkezésre, de nem kívántam semmit, égett a gyomrom, két napig semmit se tudtam enni, mert mindentől fájt. Aztán egy hét után a dupláját híztam vissza.
2010. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brigici16 válasza:
Semmi ertelme koplalni,enis kiprobaltam.S ahogy az elottem levo is irta,barmit megtudtam volna enni annyira ehes voltam..Inkabb egyel 5x egy nap de keveset,sok vizet igyal es keves edesseget egyel azert hogy nemi energiad is legyen.S sportolj rendszeresen minel tobbet,es par honap alatt biztosan sikerul lefogynod anelkul,hogy ehezz es jo alakod is legyen,s a tovabbiakban vissza se hizd !
2010. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyél normálisan és mozogj többet!

vacsira meg csak valami könnyűt egyél.

így lemegy 2 kg és nem jön vissza.

ha viszont azt csinálod amit írtál akkor 6 kg is visszajön és nem megy majd le!plusz még az agyad se fog fogni,meg a szíved is leállhat.

2010. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam, a túlsúlyos embereknek a vérében túl kevés a C vitamin. Napi 1 gr C vitamin elfogyasztása, súlycsökkenést okozhat.
2010. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13.29 az UFO-król is olvashatsz, sokan látni vélték már őket... A C-vitamin jó dolog, de a fogyáshoz az égvilágon semmi köze... Az immunrendszerhez annál inkább, szóval szedni azért érdemes.
2010. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze h meglenne a 2-3 kg ! De ha utána is vigyázni fogsz akkor nm fog visszajönni ! :))
2015. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!